Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig érzitek az ovuláció...

Hány napig érzitek az ovulációs fájdalmat?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 12. napján de már 3-ik napja érzem a hasfájást és a derékfájást és mellszurkálást.Tojásfehérjés folyásom is van. A ciklusom 10. napján egyutt voltunk a párommal és nem védekeztunk (babát szeretnénk). Szerintetek sikerulhet a baba? A ciklusaim 24-26 naposak.

2013. ápr. 9. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

2 napig érzem.

Sikerülhet így is a spermák szívóssága miatt, de sztem ha még érzed a szurkát, akkor még csak most lesz ovud. Legyetek együtt holnap hajnalban is vagy ha nem megy, akkor ma este, és akkor még nagyobb az esély, mert általában reggeli órákban van az ovuláció!

2013. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ma vagyok a ciklusom 13.napján és délelott jó sok suru fehér folyásom volt,olyan krém szeru,de elég sok volt belole.Ez mit jelenthet?és még mindig fáj a hasam.Szerintetek megvolt már az ovulációm?10.11.12.napon tojásfehérjés folyásom volt.
2013. ápr. 10. 09:09
 3/3 anonim ***** válasza:
most lehet az ovud, hajrá)))
2013. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!