Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet (ma is)?

Megnéznétek a tesztemet (ma is)?

Figyelt kérdés

Tegnap már írtam ki kérdést ( http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. )


Ma újra teszteltem, de nem lettem okosabb :(

Szerintetek?


[link]


Köszi!


2013. ápr. 8. 10:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Erre a maira már sokkal egyértelműbben tudnám azt mondani, hogy pozitív, mint a tegnapira. Ez szerintem pár nap múlva szép erős pozitív lesz. Én nagyon drukkolok!
2013. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
nagyon halványka, mér bármi lehet, de azért biztató is egyben! drukkolok!!
2013. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Ne éld még bele magad. Egyébként miért nem mész el nőgyógyászhoz?
2013. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én gratulálok neked!! sokkal erősebb!! :D szerintem elég egyértelmű a dolog! A tegnapi még inkább hibásnak tűnt.. :D
2013. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
valamiért nem erősödik! Mikorra nem várod/vártad?
2013. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Ne idegesítsétek már, szerdára nem várja, ahhoz képest ez nagyon szép eredmény! Pozitív!! Nyugodj meg!
2013. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

28-30 naposak a ciklusaim, szerdára-péntekre nem várom. Tudom, hogy még borzasztóan korai tesztelgetni, de nem bírom már kivárni az időt :)


Orvoshoz csak akkor szeretnék menni, ha már van egy értékelhető tesztem :)

2013. ápr. 8. 10:56
 8/19 anonim ***** válasza:
ó,hát akkor még szép,h nem erős! :) drukk!
2013. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Akkor ne csodálkozz, hogy nem vagy okosabb.

Nekem a második teszt sem tűnik erősebbnek, mint az első. Nem is nagyon látni egyiken se semmit, ha lehet is, akkor olyan halványan, hogy nagyon meg kell erőltetni a szemet, hogy látszódjon valami.

Várd meg, hogy egyáltalán kimarad-e, ha pénteken nem jön meg, szombaton tesztelj!

Igazából ezért nincs értelme idő nap előtt tesztelgetni, ha kíváncsi az ember ha nem, mert most bizonytalankodsz, pedig lehet semmi okod nincs rá, mert terhes vagy, csak még annyira kevés a HCG szint, hogy nem mutatja a teszt. Vagy a másik eshetőség, hogy reménykedsz, tesztelgetsz teljesen feleslegesen, pénteken meg megjön a vérzésed, nem vagy terhes és csalódsz egy nagyot.

Én biztos szombatnál előbb nem tesztelnék már.

2013. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezt a fajta tesztet ismerem, az egyik legrosszabb, sokaknak adott ál pozitív eredményt. Szerintem tesztelj 2 nap múlva egy megbízhatóbb teszttel (pl. x-epil, Lily).

De drukkolok, hogy baba legyen mégis!!!:)

2013. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!