Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány tizeddel több a reggel a...

Hány tizeddel több a reggel a hüvelyben mért hő, mint a mostani?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon tartottam a hüvelyi hőmérőzéstől és most úgy döntöttem, hogy megcsinálom, már három napja késik, de a teszt negatív.
2008. jún. 12. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindig csak reggel hőmérőztem igy nincs összehasonlitási alapon. Akkor van értelme a hőmérőzésnek ha a ciklus első napjától nézed. Ovuláció után a hőmérséklet megemelkedik 37 C körüli értékre és fenn is marad a mensiig. Ha teherbe esik valaki a hője magason marad. Nekem egy genetikus azt tanácsolta, hogy reggel szájban nyelv alatt mérjek inkább. Ott például 2 tizeddel kevesebbet mutat a hőmérő mint amikor végbélben mértem.
2008. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!