Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én arról szeretnék véleményt...

Nikancska kérdése:

Én arról szeretnék véleményt kapni, hogy én nagyon szeretnék már egy kisbabát, nővéremnek és unoka tesómnak is van.19 éves vagyok a párom 25 ő dolgozik én munkanélküli vagyok.1 éve szeretnék babát minden este sírok érte. Véleményetek?

Figyelt kérdés
(A párom jól keres, szülöi támogatás is van)

2013. ápr. 4. 06:14
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

kedves véleményezők

Én 1 éve keresek munkát és semmit nem találok. És én nem a szüleim pénzén akarok gyereket nevelni. Én most egy jutalékos munkát is elvállaltam hogy legyen valami bevételem. A párom megkeresi a havi 160-at. Nekem van pénzem a bankszámlán ami nem kevés és a gyerekre köldhetem.

És én nem azért akarok gyereket mert a rokonaimnak is van, hanem szeretetből. és tudom nem sírni kell egy gyerek miatt. én azért sírtam mert próbáltam magam lebeszélni róla de nem ment. Tudom mivel jár egy gyerek. És igazat adok hogy lehet egy 30 éves nő nem tud annyit mint egy 19 éves és ezzel senkit nem akarok megbántani. Nagyon kedvesek vagytok hogy elmondtátok a véleményeteket.

2013. ápr. 5. 10:04
 22/25 zabmester ***** válasza:

A sok elég relatív, de ha a párod 160-at keres, arra nem mondanám, hogy jól keres.

Persze az sem mindegy, mire kell költeni, pl. van-e saját lakás, vagy kell-e lakbért fizetni, van-e hitel, stb. Azt tudom, hogy nálunk lakbérrel és rezsivel együtt kb. százezer elmegy a lakhatásra. És ez egy nem túl nagy lakás, nem túl magas bérleti díjjal, ennek nagy része a rezsi. Ha nagyobban laknánk, ennél is több lenne. El nem tudom képzelni, hogy élnénk meg hárman, ha csak az egyikünk keresne pénzt.

2013. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem élünk albérletbe nincs hitel nem élünk külön lakásba. Semmi olyan kiadásunk nincs ami ilyen lenne, és menni se megyünk szinte sehova.
2013. ápr. 5. 15:40
 24/25 Kávétejszín ***** válasza:
Nem éltek külön lakásban? Tehát szülőkkel éltek?
2013. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Igen a páromnál élek mert meghalt az anyukája mikor 17 éves volt és már csak az apukája maradt így nem szeretne elköltözni mit megértek. És biztos ha lesz gyerekem akkor ez nem lesz próbléma hogy nem külön élünk
2013. ápr. 8. 08:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!