Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 8 honapja probálkozunk és...

Már 8 honapja probálkozunk és nem esek teherbe, miért nem? Mit tegyek, már nagyon szeretnénk kisbabát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez még "nem sok" idő, mi 3 évig próbálkoztunk, és amikor már teljesen lemondtunk róla (sőtt még új munkahely miatt akkor nem is akartuk)akkor fogant meg a kicsike. A doki is azt mondta, hogy legalább 2 év próbálkozás után van szükség kivizsgálásokra. A lényeg, hogy legyetek nyugisak, ne stresszeljetek és ne csak azért szexeljetek, hogy gyereket csináljatok. Még egy nagyon jó praktika, hogy amikor a párod "elmegy" utána háton fekve emeld meg a fenekedet egy-két párnával, hogy ne fojjon ki belőled a sperma!!
2009. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell elmenni és ő megvizsgál és ha megtalálja az okot, akkor ő tudja megmondani. És aztán gyógyítani, kezelni.
2009. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

15.01 vagyok ismét. Egy évet szoktak mondnai az orvosok, ami után meddőnek minősülhettek és kezdődnek a vizsgálatok,a két év az nagyon sok idő!!!

Én fél év után mentem orovshoz, elkezdte a vizsgálatokat, majd a páromon is és kevés spermaszám miatt lombik lett, azóta van 3 gyerekünk.

Még próbálkozhattunk volna magunktól ítéletnapig...

2009. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, mi is január óta próbálkozunk, most voltam dokinál, aki azt mondta, hogy másfél év is normális.

Sajnos én hónapról hónapra rosszabul viselem.

2009. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nini24 ***** válasza:
Mi is jan óta próbálkozunk, azóta már volt egy clostys hónapom, amikor lett pozi tesztem, de a baba nem akart velünk maradni :( Most megint nincs magamtól peteérésem, így ha most megjön majd, akkor hormonvizsgálatokra kell mennem! Pedig nem telt el egy év! :) orvosa válogatja, meg az is befolyásolja, mennyire vagy rámenős! Én folyton kérdezek, válaszokat várok, és nem hagyom magam! Így végre komolyan vettek :) És most bízunk! :))
2009. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vizsgálat! www.ogyei.hu Kifejezetten azoknak van akik babát szeretnének, ez nem meddőségi centrum. Az vizsgálatok összköltsége 12000 Ft. (TB-seknek!) Nálunk sajnos páromnál állapítottak meg ott meddőséget az általa szedett gyógyszer miatt. Még lombikra is akartak küldeni minket. Szóval átérzem min mész át. A ne stresszeld magad tanács szerintem inkább idegesítő, mint hasznos. Én helyette azt mondom, hogy teljes tudat módosítás: gyereket, közös jövőt akartok, szeretitek egymást úgyhogy lesz baba és kész!!! Mivel én vallásos vagyok, jártam templomba Máriához imátkozni de ha Te ateista vagy akkor a relaxálás, meditálás is segíthet. A párom közölte, hogy márpedig ő megcsinálja és kész, és ezen ne is merjek aggódni! Szóval még mielőtt a gyógyszer teljesen kiürült volna én már terhes voltam. Ami még jó lehet, mind a ketten egy hónapig aloe verát ittunk, és grépfruitos halolaj szirupot. Nem tudom, hogy használt-e, de ezt a babáért ittuk, és saját örömünkre szeretkeztünk (itt egyet értek az első válaszolóval) :)


Ne várj tovább vizsgálattal jobb ha kiderít valamit. Nekünk így összesen 8 hónap alatt jött össze. De mi van, ha nem derül ki hogy baj van??? bele se merek gondolni...

2009. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi is 8 hónapja próbálkozunk,de egyenlőre semmi!Körülöttem már mindenki terhes(a húgom a 2. babáját várja),közben a család nekünk szurkol!Nem értem én sem,de most már úgy vagyok,hogy majd jön,ha itt az ideje.Biztos még nem vagyunk készek rá,úgyhogy most belevetettem magam a munkába,ezzel próbálom elterelni a figyelmemet a"gyerekcsinálásról"!Akkor vagyunk együtt,amikor épp kedvünk szottyan hozzá,aztán egyszer majdcsak meglepődök!
2009. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha úgy érzed, a terhességed útjában lelki ok(ok) áll(nak), akkor keress meg a következő email címen: lelkembenavalasz@gmail.com <3
2016. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!