Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék már egy kisbabát de...

Szeretnék már egy kisbabát de egy éve próbálkozunk és nem jön össze. Ez már baj lehet?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen raktáros vagyok igy naponta emelgetem a 10-15kg-s zsákokat. Lehetséges hogy emiatt nem tud megfoganni a kicsi? Olvastam hogy emelgetni nem lehet terhesség alatt, ha szeretnék babát már az elejen még a beágyazódásnál is óvakodnom kell vagy csak miután a teszt is mutatja azután?
2011. máj. 21. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Amint megtudod,hogy babát vársz,nem szabad emelgetned.

Főleg nem 15 kg-kat.Az én nőgyógyászom azt mondta,hogy 5 kg a határ terhesen.


Amúgy szerintem az,hogy most emelgetsz nem befolyásolja a teherbe esésedet.

2011. máj. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy most mit nem szabad csinálni. De a régi rendszerben a terhes nők ugyanúgy végezték a fizikai munkát,mint azelőtt. Legtöbben a szülésig dolgoztak. Csak annyi könnyebség volt,hogy a 6.-7. hónapban már nem emelgettek 40-50 kilókat. 10-15 kg nem súly. Ennek ellenére nem volt annyi koraszülés,mint mostanában. Talán a mai fiatalok szervezete gyöngébb,mint anyáinké volt?

De egy év még nem sok a próbálkozáshoz.

2011. máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az emelgetésnek ehhez semmi köze. Én 40 kilós zaboszsákokat emelgettem, ugyanis lovaim vannak. Elsőre fogant mindkét gyerekem. A második babónál a várandósságom legutólsó napjáig emelgettem a lányomat, aki addigra 12 kg körül volt, sőt, cipeltem őt babakocsistól pl. lépcsőn fel, stb. Egy hónappal szülés előtt még egyedül kirángattam a bútorokat és a szekrénysort áttaszigáltam a másik szobába. Szóval ha valaki emelt, hát én emeltem. :-)

Viszont: egy év próbálkozás már jelezhet problémát, nem kell feltétlenül orvoshoz rohanni, viszont érdemes lenne célirányosan változtatni néhány dolgot az életmódon, illetve ajánlom a foreveres készítményeket, egy kedves barátnőméknek 7 év sikertelen próbálkozás, mesterséges megtermékenyítés és hasonlók után, a foreveres készítmények segítettek. Most két gyönyörű gyereke van! :-)

2011. máj. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Utolsónak igaza van,a foreveres (Foreves Living Products)termékek csodákra képesek.


FLP-s révén rengeteg terméktapasztalatom va,amelyből csak egyet emelnék ki.Kisfiam 8 hós,télen 1x sem volt beteg,hála a natúr gélnek,amit napi rendszerességgel kap.Ellenben testvéreim gyerekei minden hónapban betegek,hiába szeretnék nekik segíteni,nem hajlik a dologra,mondván hogy nem hisz benne.Hát az a helyzet hogy ebben akár hisz az ember akár nem ez nem varázslat,sem bűbáj,ez segít ha hisz benne az ember ha nem.


Sok pozitív visszajelzést kapok azoktól az ismerősöktől,termékfogyasztóktól,akik ugyanebben a cipőben jártak mint te,és mára már boldog kismamák és anyukák.

2011. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az a gond! Egy év után én már felkeresnék egy orvost!
2011. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor még sem az baj hogy emelgetek. Azt hittem azért nem fogan meg mert cipelem a zsákokat. Ezeket a forever készítményeket ismerem egy időben szedtem is de már megnem mondom hogy mit + kenem is az arcomat a forever krémmel és tényleg nem pattincsos:) És melyik készítmény szedése segítene?
2011. máj. 21. 08:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én írtam először a foreveres termékeket. Szívesen segítek, de inkább priviben, nehogy reklámnak minősüljön itt a dolog. Ha írsz privit, válaszolok! :-)
2011. máj. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!