Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki úgy, hogy pozitív...

Volt valaki úgy, hogy pozitív Ovulacios teszt ellenére nem lett terhes?

Figyelt kérdés
Ovulacios tesztet használok egy hónapja a 14.napon pozitív volt,de a hőm őssze vissza van!Én már nem értem,ugyan is nem megy fel 36,7-nél magasabbra!Tapasztalatokra lennék kíváncsi!

2013. márc. 29. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, hiába használom nem lettem a segítségével babás 9 hónapja lesz hogy próbálkozunk és 3 hónapig ovu teszteltem és eredménytelenül, mondjuk szerencsém van hogy megérzem az ovut, de hiába volt + az ovu teszt hiába tettünk az ügy érdekében nem lett belőle baba......
2013. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kimutatja az ovu meg érzem is,ügyködünk is,de mindhiába :(
2013. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, mindig terhes lettem abban a hónapban mikor ovutesztet használtam!

(a titka, hogy a pozitív teszt utáni HAJNALON kell szexelni és lehetőleg még aznap este is:)


(tüszőrepedés általában mindig a hajnali órákban van az első pozi teszt után 24-36 órában)

2013. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok ugyan így csináltunk mindent mint az előttem szóló, valószínű én nem vagyok annyira termékeny típus, vagy nem is tudom! Annyira bonyolult folyamat ez az egész fogantatás!
2013. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Remélem sikerrel járunk!:-)
2013. márc. 29. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is teszteltem, és ahogy halvány +volt onnantól esténként együtt voltunk 2-3 napig, és nemvárt előtt is használtam, +lett és másnap a terhességi is.

3gyerekes

2013. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Gratulálok a 3 gyerekhez!:-)
2013. márc. 30. 06:02
 8/9 moonfairy válasza:

Szia! Nekem össze vissza van a menzeszem (érdemes utána kérdezni dokitól, hogy miért lehet), ezért használtam ovulációs tesztet! Nem jött össze rögtön, mert sosem tudtam úgy megmérni, hogy pozitív legyen.A dokim javaslatára kb 1 hónapig barátcserje kapszulát szedtem, így utána már lett 1 pozitív ov tesztem, utána 15. napra pozitív terhességi tesztem! Most a 21. héten vagyunk és remélem minden rendben lesz!

Szerintem ha normális volt a menzeszed, akkor pozitív lesz a terhességi teszted:) Mérj, kb. a 15 nap körül terhességi teszten, mert én mértem előtte is (kb. 10. nap) negatív lett. Plusz a hődet rögtön felkelés előtt kell mérned, mielőtt kikelsz az ágyból, csak az ad jó eredményt! Írj mindenképp, hogy mi lett az eredmény! Sikeres próbálkozást kívánok! :)

2013. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hallottál az aviva tornáról? Az nőknek való torna és szabályozza a ciklust, megnöveli a vérkeringést a has alsó részében, ezáltal segíti elő a fogamzást is.

Én Kecskeméti vagyok és itt van jógastúdió, ahol tanítják ezt a tornát- nagyon hatásos.

Nagyon sok jót hallottam már róla. Egyébként könyvben is meg lehet venni, és ott is ottvannak a gyarkorlatok, akár otthon is tudsz tornázni.

Sok sikert kivánok.

3gyerekes

2013. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!