Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek elsőre negatív...

Volt akinek elsőre negatív lett a tezt és mégis terhes volt, másodikra pozitív?

Figyelt kérdés
Két napja késik, ma csináltam tesztet és negatív,de mensi előtt 3 nappal barnázni szoktam most semmi. Ja és délutáni pisiből teszteltem.
2013. febr. 18. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
nem várt után 4 nappal reggeli pisiből negatív, majd 10 nappal később erős pozi délutániból
2013. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4!!! negatív teszt után majdnem 3 hét késéssel váltott csak pozitívra... Abban a ciklusban pont később volt peteérésem! Még bármi lehet! Én szorítok! :)
2013. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az x-epil negatív volt még 5 hetesen is! A jobb minőségűek viszont a 26.napon is halványan már pozitívat jelzett.
2013. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem várt után 2-5. napon negatívak voltak reggel, majd rá egy hétre teszteltem legközelebb, akkor már pozitív volt!
2013. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Olyan jó ilyen sztorikat is olvasni... Már kezdtem azt hinni, hogy velem van valami baj... Itt szinte mindenki nem várt előtt már pozitív tesztekről írogat; én meg most úgy vagyok, hogy pont ma 1 hete, hogy meg kellett volna jönnie, de sehol semmi azóta se. Ma teszteltem megint: és nem is tudom... lett az eredménye: nagyon- nagyon halványan mintha lenne rajta még egy csík, de fel sem mertem ide tenni, mert biztosan mindenki lehurrogott volna, hogy ezen meg mit nézegessenek. Talán akkor még nálam is van remény még...
2013. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nagyon jó ilyenek olvasni, aranyosak vaygtok. Sok sikert mindenkinek!
2013. febr. 18. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is megörültem ezeknek a válaszoknak. Én 2 nap késésnél teszteltem reggel és 5nap késésnél délután. Mindkettő negatív. Most már egy hete késik és nagyon furán érzem magam. Émelygek is egész nap, pedig jóformán gyerekkorom óta nem volt ilyen. Ma már anyu is megkérdezte, hogy nem vagyok-e terhes, mert neki nagyon gyanús. Tesztelni már nem mertem, mert egyes válaszoknál azt írták a kérdezőnek, hogy 4-5 nap késés után negatív teszttel 0% az esélye a terhességnek. Ha nem hát nem, gondoltam. De most újra reménykedem. Addig mindenképp, amíg meg nem jön.
2013. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!