Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Diane 35-t szedek 1 éve....

Diane 35-t szedek 1 éve. Mennyi időt várjunk, ha babát szeretnénk, hogy teljesen kiürüljön a szervezetemből?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
három hónapot kell kivárni. Én is a barátnőim közül szinte mind ezt szedtük. Közülök hárman már 4 éve kínlódnak a teherbeeséssel... ezt a remek Diane okozta:( bocs, nem akartalak lehangolni..
2008. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

általában három hónapot szoktak várni a kiürüléssel, addig viszont másfajta védekezésről gondoskodni kell, mert -bár nem nagy az esélye- de nem mindig egészséges lehet a babó.

menj el orvoshoz és beszéld meg vele hogy mi a tervetek, és ő majd úgyis részletesen fog erről beszélni.

sok szerencsét!

2008. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak 1 éve szeded, szerintem nem kell várni. Én 7 évig szedtem tabit, az orvos azt mondta nem kell várni, és össze jött a baba az első adandó alkalommal, mivel csak akkor jön össze, ha a tabletta kiürült a szervezetből. Én a tablettámat azonnal lecseréltem Elevitre és folsavat szedtem még hozzá.
2008. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Remélem azért nem évek múlva esem teherbe... Persze megkérdezem a nőgyógyászomat is, de kíváncsi vagyok mások saját tapasztalatára.
2008. jún. 10. 11:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szia itt naponta teszik fel ezt a kérdést. és naponta írom hogy nem kell várni. az orvosok nem vetetik el azt a babát sem aki gyógyszer szedése alatt fogan. világszerte esnek teherbe nök ezrei gyógyszer szedése alatt vagy az elsö kihagyott hónapban. szóval hajrá. annyi hogy az elsö 3 hónapban nem tuti hogy lesz már peteérésed vagy elég megfelelö lesz-e méhnyálkád a beágyazódásra. (vagy a pasidnak minöségi spermája van-e)
2008. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja még annyit ha a baba nem lesz egészséges az nem a gyógyszer miatt lesz, az akkor is is ugy születne ha soha nem szednél gyógyszert.
2008. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én csatlakozom az első válaszolóhoz. Én i több évig szedtem a Diane35-öt és teljesen összezavarta a hormonháztartásomat. Ezt a fajta gyógyszert fél évig lehet szedni és utána szünetet kell tartani. Ezt én későn tudtam meg és a nőgyógyászom sem tájékoztatott róla. Nem akartalak elkeseríteni, csak azoknak a nőtársaimnak szeretném felnyitni a szemét, akik már évek óta ezt a fogamzásgátló tablettát szedik.
2008. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, ha ennyire rossz hatással van a szervezetünkre, miért írják fel egyáltalán?:( Most hogy beleástam magam a témába, nagyon sok rosszat olvastam a Diane-ról. Kár, hogy nem kezdtem előbb foglalkozni vele....
2008. jún. 11. 11:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért írják fel, mert a súlyos bőr/haj problémákon segíteni szokott. A fogamzásgátlás csak a mellékhatása, mint fog. gátló nincsis törzskönyvezve. Viszont fél évig nem okoz problémát aszervezetben, legalábbis nem nagyobbat mint akármelyik másik fog. gátló. Ezért merik felírni, de pl az én nőgyogyim sem tájékoztatott, hogy nem szabadna szedni fél évnél tovább, és én marha nem olvastam el a tájékoztatót. Most aztán magamra vessek:(((((
2008. jún. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én már kb fél éve szedem. Én is a hajam és a fejbőröm miatt kaptam ezt a gyógyszert. Semmi mellékhatást nem tapasztaltam hál' istennek. Most akarom abbahagyni és próbálkozunk a babával. Reméljük sikerül.
2009. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!