Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeshetem az előváladéktó...

Teherbeeshetem az előváladéktól, ha pont ovulációkor történt az "együttlét"? (De nem volt "igazi" sex, csak odaért. értitek)

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aktus nélkül gyerek sincs.

Ha nem volt szex, ergo nem történt behatolás, akkor semmi nem tud oda berepülni :)

2013. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp azért írtam ki a kérdést, mert volt behatolás, odaért, ahová kellett, de abbahagytuk, viszont 1-2 cm-re bement...nem tudom máshogy írni...
2013. márc. 17. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha volt behatolás, akkor is minimális is az esély rá, tekintve, hogy előváladékról van szó csak, de akkor sem tudom azt mondani, hogy tuti nem vagy terhes.

Azt viszont igen, hogy sokkal nagyobb az esély arra, hogy nem vagy az, minthogy az vagy.

2013. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
szerintem ez így szinte kizárt.
2013. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb semmi esélye...de azért ha nem akartok gyereket védekezzetek normálisan.
2013. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!