Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lenne a jobb szerintetek?...

Hogy lenne a jobb szerintetek? (intim kérdés)

Figyelt kérdés
Babát tervezünk, ma vagyok a menstruációm első napján mikor még nem jött meg a havim. Nem tudom ilyenkor ti együtt voltatok még szex terén a párotokkal vagy nem? Elnézést az intim kérdésemért.... (volt már egy missed ab-om sajnos)

2013. márc. 17. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen! A sextől nem megy el a baba, sem az orvosi vizsgálattól!
2013. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt 3 inszeminációm és az első kettőnél nem mondták, hogy ne szeretkezzünk, ezért elég sokat voltunk együtt a ciklus végéig. Ezek nem sikerültek. A 3.-nál megkérdeztem és azt mondta az orvos, hogy ha lehet inkább ne. Persze az inszemináció után 1-2 nappal még együtt voltunk, hogy növeljük az esélyt a peteérés környékén, de a ciklusom 18. napjától nem éltünk házaséletet. Lehet, hogy véletlen, sőt szinte biztos, de abban a ciklusban estem teherbe. Én a helyedben most kibírnék inkább 1-2 napot ilyen előzmények után. Egyébként miután kiderült, hogy terhes vagyok továbbra is házasélet tilalom volt nálunk még egy ideig.
2013. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól félsz, hogy a babának esetleg baja lehet, tévedsz. Az egészséges terhességnek nem árt a szexuális élet. Én inkább azért nem csinálnám, mert úgy szeretkezni, hogy te közben attól tartasz, nem történik-e valami baj, minden csak nem örömteli együttlét.
2013. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is úgy gondolom, ahogy az előttem levők!

Egészséges babánál, nem baj a szex! Nyilván nem "erősen", hanem gyengédebben!:-)

Én sajnos, nem szexelhetek szinte terhességem eleje óta!

Bár, azt a dokit aki ezt momdta már leváltottam! Majd most megkérdezem a normális dokimat.

Gondolj bele....mióta nincs semmi kôzöttünk...borzalom...:D 12+2hkm- szóval gondolhatod:-))))

2013. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!