Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vegre halvanyan ugyan, de...

Vegre halvanyan ugyan, de hatarozottan pozitiv lett a tesztem, es ezt mar a parom is latja, nem csak en. Kb. ket harom hetes terhes lehetek. Mehetek mar dokihoz?

Figyelt kérdés
Lat mar valamit a doki?Biztosra akarok menni, mar ugy hogy ha csak petezsak van az is jo.
2008. jún. 10. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem még várjál. Én 5 hetesen voltam és nem láttak semmit! Aztán egy hét múlva kellett visszamennem akkor már látszott a petezsák.
2008. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj 2-3 hetet, akkor már biztos lesz minden. Ha most mész, valószínűleg nem fog látni semmit az orvos. Én a 7. héten voltam, akkor már látta.
2008. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is igy volt,nekem az elmaradt mensi utani heten volt reggel halvagy a csik,de d.u mar eros volt a kovetkezo teszten.Masik heten el is szaladtam a dokihoz,es latta a pete zsakot es benne a pottyot...:D.Akkor voltam 5 hetes.

Gratulalok a babahoz!

13 hetes 3 napos pocakos

2008. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még csak a terhességet fenntartó ciszta látszik, pár hétre rá látszódik a petezsák, és rá 1-2 hétre pedig elkezd pulzálni, az lesz a szivecske. Gratu!
2008. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szepen a valaszokat, es a gratulaciot.Az erdekelne, hogy mit mond ilyenkor a doki.Hogy meg semmit sem lat, vagy hogy mar latja, hogy ez terhesseg.
2008. jún. 10. 09:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Kommentre: ez orvostól független. Ha nem elég érett még, akkor nem látszik. Várj még egy kicsit. Ha nem jön meg, az tuti babát jelent. Innentől fogva meg nincs mit aggódni.
2008. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En tegnap voltam (5 hetesen) dokinal. Latszodott a gyonyoru petezsak a kis maszattal. Mivel mar a 6. hetben jarok, a doki kereste a szivhangot, ami meg nem volt, igy visszarendelt 2 het mulva. Szerintem a doki elmondja, hogy mit ehetsz es nem ehetsz.

Ad nemi felvilagositast, illetve elmagyarazza, hogy mikor milyen vizsgalatok lesznek. Nekem legalabbis igy tett a dokim.

2008. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Kismama vagy! Szerintem a dokival még várj egy-két hetet, mert akkor már biztos, hogy lát valamit! Ha pedig még később mész, akkor már szívhangot is hallhatsz te is! Gratula még 1x!
2008. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!