Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2eve probalkozunk es meg...

2eve probalkozunk es meg semmi! Minden szeretkezes utan nagyon faj a hasam es viszketek belulrol! Teherbe eshetek igy?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A viszketés fertőzésre utal. Szerintem el kellene menned orvoshoz, hogy kikezeljen és azután próbálkozni. Nem kizárt, hogy a fertőzés miatt nem tudsz teherbe esni!
2008. jún. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszomhoz még annyit: ha teherbe is esnél emelett, úgyis ki kell kezelni, úgyhogy jobb előbb! Ne izgulj, nem lesz semmi baj, de ne húzd tovább az időt, mert szövődmények léphetnek fel!
2008. jún. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem válaszolóval. A fájdalom és a viszketés is fertőzés jele. Szinte biztos, hogy attól nem tudsz teherbe esni. De mihamarabb ki kell kezelni, mert bizonyos fertőzések - nem ijesztgetni akarlak - akár meddővé tehetnek, ha elhanyagolod!

Sok sikert!

2008. jún. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És még nem voltál orvosnál? Ez nem normális dolog. Ott valami van, vagy nálad, vagy a párodnál. Én azt ajánlom, vizsgáltassátok ki mindketten magatokat. Te menj el a nőgyógyászodhoz, a párod meg menjen el urológushoz sürgősen! Ne húzzátok tovább, mert a végén tényleg nem lehet babátok!
2008. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Koszi mindenkinek a kommentett,aranyosak vagytok:)Voltunk orvosnal minden rendben van velem es a ferjemmel is csak egyszeruen nemtudok teherbe esni.Gond az ha minden percben,barmit is csinalok meg eves es stb...kozben is csak a baba jar az eszembe sokat gondolok ra es ez miatt nem jon ossze a dolog:)A viszketest szeretkezes utan csak par alkalommal eriztem de szerintem lehet hogy komolyan valamilyen fertozesrol van szo de akkor miert nincs folyasom vagy ilyesmi amitol tudnam hogy valami nincs rendben?Na de ezt megtudom a dokitol!Sok sikert mindenkinek a babahoz:)
2008. jún. 10. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!