Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napja nem szedem a fogamzás...

Fehér Bianka kérdése:

12 napja nem szedem a fogamzásgátlót. Hányingerem van. Szédülök. Nagyon sokat eszek! Irritálnak a szagok illatok. Már a kávémat sem tudom meginni. Tesztemen halvány második csík. Nagyon halvány! Terhesség?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem volt sem hányingerem, nem is szédültem, nem irritáltak a szagok, és az első teszt 1 csíkos volt, most meg már 2 hónapos múlt a kisfiam!:)))))))Szerintem várj még a várható menszesz ideje után 1 hetet és csinálj még egy tesztet. Furcsa a teszted, mivel általában 10 napos terhességet mutat ki, ha viszont 12 napja nem szeded a tablettát, akkor még szerintem nem lehet a baba 10 napos, bár nem vagyok nőgyógyász.
2008. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Nekem 5 hetesen olyan halvány volt, hogy azt hittem rosszul látok! De ott volt! Bizony váradós lettél! Vigyázz magadra, és boldog babavárást!

21 hetes kismama

2008. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már biztos! Gratu!
2008. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek...egy picit félek egy babától!!!De remélem minden rendben lesz velünk!!!Mégegyszer köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 9. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!