Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshetnék leggyorsabban...

Hogy eshetnék leggyorsabban teherbe?

Figyelt kérdés
Párommal 8 hònapja vagyunk együtt, soha nem védekeztünk. Most viszont már nagyon szeretnénk kisbabàt. Van rà valami jó módszer.

2013. márc. 9. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyok indiszkrét mennyi idősek vagytok, és együtt is éltek? Csak mert a 8 hónap kelég kevésnek tűnik.

Szex után gyertyaállás...

Bár ha soha nem védekeztetek, és eddig nem jött össze, akkor szerintem nem lehet "gyorsan teherbe esni". És miért ilyen sürgős?

2013. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Én még nem vállalnék gyermeket a helyetekben!!!


Nagyon felelőtlenek vagytok!!


Az rendben, hogy működik a kapcsolat és gyereket akartok, de mi van, ha rögtön az 1. hónapban összejött volna?

Akkor abortuszos kérdést teszel fel?

2013. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hmm, amikor még csak két hete ismerted,akkor sem védekeztél együttlétkor? azért ez nem tűnik felelős hozzáállásnak. mennyi idősek vagytok? amúgy ha 8 hónapon át orosz ruletteztetek és sose jött össze, akkor valószínűleg nem megy majd egyik napról a másikra most se, h "már tényleg nagyon szeretnétek"...
2013. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
misszionárius póz és amikor mindkettőtöknek jó volt vagy legalább a párodnak :) akkor párna a feneked alá és fél óra pihenő neked
2013. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk felelötlenek!! Én 26 a párom 29. Sok èvvel ezelőtt már együtt jártunk, aztán különsodort minket az élet szüleink elleneztèk. Minketten külön életet kezdtünk, ami aztán zátonyra is futott. Aztán ismét megkerestük egymást, csak már felnött fejjel. És rájöttünk hogy nagy hiba volt másra hallgatni! Mindkettönknek van már családja és nagyon szeretnénk közös tesot nekik!!
2013. márc. 9. 20:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha mindkettőtöknek van már gyereke, akkor valószínűleg csak türelem, és sok-sok szeretkezés kérdése:)

Ha pontosítani akarjátok az aktuális napokat, akkor esetleg érdemes hőmérőzéssel, és ovuteszttel is követni a ciklusod alakulását.

2013. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fiatalok is vagytok eléggé, szerintem sem lesz itt gond, csak próbálkozzatok még egy kicsit és jönni fog a baba.
2013. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

On: Érdemes ovu tesztet venned egy csomaggal és hőmérőznöd, hogy megtudd, pontosan mikor is van ovulációd, hogy jobban el tudjátok találni a megfelelő napot! Itt egy kis segítség:

[link]


Egy kis off, mert kikívánkozik:

Szerintem nem azoknak a hozzászólóknak a véleményére kellene adnod, akik indiszkrét módon helyetted akarják eldönteni, hogy helyes döntés-e gyermeket vállalnod, sőt, ítélkeznek összesen 4 mondat után, amit leírtál. Az ilyen hozzászólók válaszát egyszerűen nem is értem. Hogy nevezheti magát felnőttnek az, aki ennyire felszínes?

2013. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem is érdekelne pár tipp:) én 6 éve élek együtt a párommal és szeretnénk gyermeket. éve volt egy abortuszom ezért félek egy kicsit. 2 hete póbálkozunk még csak óvszer nélkül 3szor voltunk együtt. Tudnátok ajánlani egy biztos módszert? Köszi:)
2013. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs biztos módszer, csak az esélyeket javító módszer. Ha mindketten egészségesek vagytok, ha neked szabályos, normális lefolyású a ciklusod, ha rendszeres a peteérésed, ha a jókor vagytok együtt... akkor statisztikai átlagban 30% az esélye a teherbeesésnek. A peteérés pontosabb behatárolásához érdemes ovutesztet, és a hőmérőzést alkalmazni.
2013. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!