Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy 18 éves...

Miért van az, hogy 18 éves vagyok, de bármit megtennék, ha teherbe eshetnék?

Figyelt kérdés
egy 33 éves férfi immárom menyasszonya vagyok,ebben az évben végzek a sulival,nyárra már tervezzük az esküvőt,Nagyon szeretem és ő is engem,viszont a baj az, hogy nagyon baba centrikus vagyok.A párom is szeretne,csak még nem most,szeretné ha elvégezném a sulit,(amit persze pocakkal is elvégeznék,ha lenne)viszont nagyon sokszor említette, hogy ha becsúszna ( megszakítással védekezünk),nagyon örülne neki.A héten viszont megyek gyógyszert íratni,hogy ne kelljen kiszállnia pont a lényegnél.Ő tudja, hogy mennyire szeretnék már babát.Ha most becsúszna is biztosítva lenne neki minden,mivel nagyon jól keres a párom,csak az ő fizetéséből 3an nevetve meg tudnánk élni,csak ne lenne még fél évem hátra a suliból :S
2013. jan. 2. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
semmit nem vesztesz, ha vársz még 1-2-3 évet, ellenben, ha valami közbejön, és ott maradsz egy babával...az biztosan nem lenne jó egyikőtöknek sem!
2013. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha elég felnőtt vagy, akkor tudod, hogy most még nem éppen van itt a babavállalás ideje.

Most más helyzetben vagy, ami csak azért fontosabb, mert nem vagy lemaradva semmiről.

Fejezd be a sulit, nem árt, ha valami munkád is lesz (csak azért, hogy ne az legyen, hogy eltartanak, és ne adj Isten szétmennétek)


A felnőttség azt nemcsak azt jelenti, hogy durr bele, na most már legyen gyerekem, hanem azt is hogy reálisan végiggondolod a helyzetedet.

2013. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de pont ez az, hogy nem 1-2-3évet nem tudok várni,hanem egy fél évet sem.Folyton számolgatom, hogy na mikor voltunk együtt,amiből esetleg van rá 1% esély is.4osztálytársam esett teherbe tabletta,vagy gumi mellett.Miért van az, hogy aki nem akarja annak összejön,aki pedig igen annak nem...?
2013. jan. 2. 16:20
 4/17 A kérdező kommentje:
én ne a felnőtté válás miatt szeretnék babát.Egyszerűen bennem van, hogy akarom.Tavaly január 24.-én ugyan így megszakítással voltunk,aztán nem jött meg a mensim,elmentem orvoshoz és egy 6,2mm-es felritkulást látott.Én annyira beleéltem magam és a párom is, hogy baba,aztán elképesztő fájdalmak árán megjött,de szerintem annyira még életemben nem görcsöltem,mint akkor.Az orvos szerint vetélés volt.Azóta egyre inkább erősödik bennem a baba vágy.
2013. jan. 2. 16:23
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Ne legyél már gyerekes... Pont arról írtam, hogy fél év nem nagy idő, de totál nem mindegy, hogy hányósan, émelygősen, fáradtan mész suliba és érettségizel, vagy vársz türelmesen.
2013. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én 18éves vagyok és 35 hetes a kis pocaklakóm.Nálunk becsusszant a picur de mivel szerettük egymást éz az anyagiak is adottak ezért megtartottuk.Volt esküvönk is amit bár terveztünk de csak pár év múlva.Szerintem jól döntöttünk és nem bánom egyáltalán.De csak azt tudom mondani h kellett volna még az a pár év.Szeretem a kis babám a pocakomba és tényleg jó érzés tudni h ö a kettönk kislánya de hidd el nekem nem lenne olyan könnyü pocakosan suliba járni,én abba is hagytam.(estire jártam egy ideig de baromira nehezen viseltem ezért csak jövöre tudom folytatni)Szóval a sok jó doloh ellenére van ennek negativuma is mint minden másnak.Szerintem ha teheted várj még legalább 1évet.Akkorra a kapcsolatotok is összeforr még inkább meg ha jól olvastam addigra el is vesz feleségül a párod.Nem a legkellemesebb várandósan esküvöt tartani.:)ugyhogy szerintem van idötök!!:)
2013. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

mennyi a párod jövedelme? mennyi a TE félretedd tartalékod? tudod, mivel jár egy baba, úgy értem, közelről? van tesód, vagy ismerősöd, akinek van pici babája?

fel vagy készülve testileg rá? na és lelkileg?

2013. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*félretett
2013. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

nővérem kisfia 2éve a legkisebb pedig 6hónapos.anya ismerősének is van egy kb 5hónapos picije,senkinél nem nyugodott le,csak amikor én felvettem.valamiért ők is szeretnek engem :) Nekem óriási vágyam egy baba :$

de valószínű lesz abból 1év is.Várni fogunk vele.Igazából engem csak az érdekelt olyan, hogy létezik még egy olyan 18éves lány aki ennyire szeretne babát?

2013. jan. 2. 16:31
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is volt ilyen időszakom, hogy 18 évesen babát akartam, de aztán rájöttem, hogy túl fiatal vagyok. Szakma, munka kell (ami nem 1-2év). Még éljél. Majd huszonévesen nem fogsz tudni bulizni stb. járni, mert mindig ott lessz a gyerek.
2013. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!