Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 negatív terhességi teszt...

4 negatív terhességi teszt után előfordulhat, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy hónapba észleltem pár terhességi tünetet, melyek közül a menszesz elmaradása az, ami a legfőbb probléma. Lassan egy hónapja késik.

Szóval már mikor nem jött meg, egy-két napra rá teszteltem. negatív lett. Aztán utána minden héten csináltam 1-1 tesztet. Most csináltam a 4.-et és az is negatív egyértelműen.

menszesz kimaradásán kívül még volt olyan mindjárt megjön érzésem, ami miatt terhességre gyanakodtam, ez többször is, és ezen a héten többször szédültem. Az étvágyamon különösebb változást nem vettem észre. Álmosság néha rám tört, de nem állandóan.

Azért nem voltam még orvosnál, mert nekem menszesszel mindig voltak problémák, volt hogy 3-4-5-6 hónapra teljesen kimaradt, sose volt a 10 év alatt mióta megvan rendszeres. Csak a fogamzásgátló miatt állt be havi szintre, amit tavaly nyáron abbahagytam, de abbahagyása után is minden hónapba napra pontosan megjött, egészen most februárig. (lehet most ürült ki végleg?)

Szóval, így is lehetek terhes? Vagy így azért esélytelen?


2013. márc. 7. 10:24
1 2
 11/14 Manka68 ***** válasza:
Hát én továbbra is az endokrinológusra szavazok, a nődokik nem értenek a hormonokhoz igazán. Kb olyan, mintha villanyszerelővel próbálnád megcsináltatni az elromlott számítógépet. Az alapok ugyan hasonlóak, de azért mégsem ugyanaz a szakma...
2013. márc. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha olvasod még, mi lett a vége a történetnek? Képzeld én is olyan voltam, hogy kimaradozott hónapokra a mensi! A rekordom 9 hónap volt (de nem baba miatt:))! De 3-4 hónapos ciklusaim voltak "rendesen". :O Engem senki nem küldött emiatt kivizsgálásra, kaptam fogigátlót rá aztán csá. A mai napig nem tudom volt-e/ van-e valami bajom de az tuti, hogy két gyerekem van már. :) Most nekem se jön meg de a teszt nega amit csináltam. Már 10 napja késik (merthogy az első szülésem óta beállt szépen 32-34 naposra). Nem terveztünk több babát de ha jönni kell jöjjön, várjuk szeretettel.
2013. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

nem voltam terhes...

igazából kaptam gyógyszert amitől egy hét múlva megjött, de most megint nem jön meg, lassan két hónapja, de mivel pasim már nincs, így terhesség eleve kizárva...

gondolom a hormonok... nemsokára megint tiszteletemet teszem a dokinál.

2013. jún. 2. 13:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszi!
2013. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!