Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinaljak hogy megjojjon...

Mit csinaljak hogy megjojjon vegre a menszim? Mar 8 napja kesik, terhes nem vagyok, a tesztek5db negativ..

Figyelt kérdés
tudnatok valami jo kis praktikat arra hogy m,eg jojjon vegre a menszim,borzasztoan gorcsolok ugy mint ha meg akarna jonni de semmi mar napok ota erzem ezt.....terhes nem vagyok mert a parromal amult honapban alig voltam egyutt,mert el volt utazva...el kellene kedjem a closztit ez volna az elso honapom es erre fel meg igy meg viccel engem a szervezetem es nem akar meg jonni....
2013. febr. 22. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2013. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 frászkarikaborsó ***** válasza:
az Aviva tornának van egy gyakorlata amit ha nagyon sokat ismételsz, hamarabb megjön. A lényeg az, hogy állj enyhe terpeszbe, picit rogyaszd meg a lábaidat, és húzd magad alá a feneked miközben a hasad is behúzod, és erősen szorítod ott belül. Közben a kezed is ökölbe szoríthatod, az pszichésen segít a belső szorításhoz. Tartsd így 1-2 másorpercre, majd engedd ki az öklöd és engedd el az izmaidat, told hátra a feneked. Ismételd ezt a kettőt sokáig, elvileg segít. (de ha terhes vagy, ettől el fog menni a baba).
2013. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!