Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok járt már így valaki?

Lombikosok járt már így valaki?

Figyelt kérdés

Holnap lenne reggel a punkcióm. Tegnap reggel már 17 db tüszőm volt, és 20-28mm közöttiek mind. Mint kiderült tegnap kellett volna leszívni, de sajnos csak holnap kerül sor a műtétre.

Lányok, tegnap este fél 6-kor és fél 9-kor éreztem azt a szokásos fájdalmat, mikor elpukkadnak a tüszők.

Gondoljátok, hogy azért maradt bent pár darab?

Vagy minden eddigi erőfeszítés felesleges volt?


Járt már így valaki? Durrant már hamarabb ki a tüszője, mint a leszívás volt? És ha igen, van esély arra, hogy maradjon bent pár darab még???


2013. márc. 7. 08:11
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok drága lányok!!!!


Köszi, hogy drukkoltok, nagyon jól esik.

Tegnap visszakaptam két kicsi babucit, imádom őket, remélem még élnek most is :)


Állítólag holnap tapadnak meg :)


Viszont túlstimuláltak és már tegnap volt 3cm víz a hasüregben és 3x-os méretűek a petefészkeim :(


Nagyon félek, hogy nehogy baj legyen és rámenjen a víz a tüdőmre.

Mit tegyek? Sokat iszom és a napi fél kg hús megvan. Elég ennyi????

2013. márc. 14. 11:16
 32/39 anonim ***** válasza:
És nem fektettek be a kórházba. Hyperstimulációval iylen tünetekkel kórházban kéne lenned és fehérje infúziót kéne kapnod, ez egy életveszélyes állapot.
2013. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Jesszus, ne ijesztgess, nem elég ha sok husit eszem??? meg sokat iszom???
2013. márc. 14. 11:47
 34/39 anonim ***** válasza:
Hát amikor már ennyi víz van a hasüregben én nem kockáztatnék. Én sajnos elég későn kerültem kórházba annó, 1,5 hétig az intenzíven az életemért küzdöttek, ha a dokim nem lett volna felelőtlen és foglalkozik a dologgal, nem kerülök ilyen súlyos állapotba.
2013. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ez a 3 cm??????? Neked mennyi volt???
2013. márc. 14. 13:05
 36/39 anonim ***** válasza:
Ezt nem teljesen értem mi az, hogy 3cm, a nem 3cm3 (köbcm)? Bár ezt nem tudom hogy állapítják meg. Ez még nem olyan sok, de ha nem kezelnek akkor lehet sokkal több is, nekem rá ment annó a tüdőmre, de nagyon drukkolok, hogy megúszd. Mindenképpen vegyetek valami body poltban 94%os fehérje port és igyad ezerrel.
2013. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Mi van veled? mi lett a hiperstimulációval?

babák megvannak?

2013. márc. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
????????????????????????
2013. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Jó régi már ez a bejegyzés, de hátha más is ide téved cetrotide infóért. Ez a szuri nekem semmit se ér. Másodjára jártam úgy hogy hiába adta a, doki, mire mentem reggel leszivasra, elovulaltam. Most jöttem pont haza, elkeseredve. 4 gyönyörű növesztett tüszőm mind oda lett. Ez volt a 4.stimum. Hiaba mondtam a, dokinak hogy ne huzzuk el 14.napig mert elovulalok, csinálta mar ezt. Ugy jött ki a lépés hogy péntekre lett 11.napom.Vervetel LH szerint meg nőni kell a lh-nak (szerinte). És meg nem szivja, le mert igy, éretlen, ugy, éretlen. De mar akkor is 18 mm-esek voltak. Es már szurtam akkor a cetrotidet a 10.naptol.12.napon szombaton kellett a harmadikat reggel beadni, este meg az ovitrellet. Már szombat reggel jött belőlem az átlátszó csiganyal. Vasárnaprol hétfőre meg nem aludtan nagyon fájtak, akkor pukkantak szét sztem. Reggel megyek éhgyomorra mutethez, előtte uh. Hat mar csak a hult helye volt mindnek. Mindig erolteti a doki azt az istenverte 14.napot, mert meg vannak huzatva a nagykönyben megirtaktól.De könyörgöm, én élek magammal és a testemmel már jo néhány éve és menstrualunk egyutt, en ismerem a testem! Most is mondtam neki, hogy hiaba, en megmondtam hify, elovulalok, nem lesz ebbol hétfőre semmi. Mar mikor meglatom az atlatszo nyálkás cuccut, onnantol 24 óra es puff. Most mehetek az 5. körre. Szóval a cetrotide sztem semmit se ér. Én mindkét alkalommal ugy jártam hogy elovulaltam. Bnőm szintén. Hiaba adta, 4bol 1 tuszoje maradt. A doki is hülye volt, miért nem hallgat a betegekre.
2021. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!