Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok járt már így valaki?

Lombikosok járt már így valaki?

Figyelt kérdés

Holnap lenne reggel a punkcióm. Tegnap reggel már 17 db tüszőm volt, és 20-28mm közöttiek mind. Mint kiderült tegnap kellett volna leszívni, de sajnos csak holnap kerül sor a műtétre.

Lányok, tegnap este fél 6-kor és fél 9-kor éreztem azt a szokásos fájdalmat, mikor elpukkadnak a tüszők.

Gondoljátok, hogy azért maradt bent pár darab?

Vagy minden eddigi erőfeszítés felesleges volt?


Járt már így valaki? Durrant már hamarabb ki a tüszője, mint a leszívás volt? És ha igen, van esély arra, hogy maradjon bent pár darab még???


2013. márc. 7. 08:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Hát előfordulhat de ritka. Gondolom kaptál valamilyen repedést gátló inyekciót eddig. A tüszőrepesztőt meg tegnap este. A hyper stimuval vigyázz nagyon sok a tüsződ.
2013. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Persze, kaptam tegnap 2 ampulla ovitrelle-t és kapom a Cetrotide repedés gátlót, mégis eldurrantak, túl nagyok voltak már.


És szerinted van esély arra, hogy maradt még néhány?????

2013. márc. 7. 08:25
 3/39 anonim ***** válasza:

Azért becsapódós az emberi test, nem biztos hogy azt érezted!

Még nincs veszve semmi, sexeljetek, hátha spontán össze jőn!!!

2013. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem szabad szexelni, hiszen holnap reggel 7-re megyek és elvileg holnap lesz a punkció, ha maradtak tüszők.
2013. márc. 7. 08:36
 5/39 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy eldurrantak, bár a 28 mm az már abnormálisan nagy 20-22mm-esen kell megcsinálni a leszívást. Drukkolok majd írd meg mi volt.
2013. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkolást, feltétlenül megírom, hogy mi volt. Holnap reggel az UH-nál minden kiderül :)

Remélem, hétfőn már anyuci leszek :)

2013. márc. 7. 11:32
 7/39 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én is éreztem ezt, amikor nagyon sok tüszőm volt, de megvoltak a leszívás napján is. :-)

Pedig én is aggódtam. Szóval nyugi, az most fontos, ne stresszelj!

És írd majd meg, mennyi petesejted lett!

2013. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Jaj de szuper, hogy ezt írtad!!!


A TE hozzászólásaiddal már sokszor taliztam :)


Köszi a vígasztalást :) Most is fájdogál, úgyhogy tuti van még jó néhány.


Csak a lényeg, hogy midet sikerüljön leszívnia a dokinak :)

És természetesen utána szépen kell osztódnia :)


Annyira félek a holnapi leszívástól :(

2013. márc. 7. 13:31
 9/39 Manka68 ***** válasza:
Ne félj, nyugi, minden rendben lesz! A cetrotide-ot én is kaptam, szépen teszi az a dolgát! :-)
2013. márc. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
A petesejtek csak egy napig élnek,ezért kell jól elcsípniük az időpontot.Majd írj,hogy hogy viselted a punkciót!Mikor mehetsz a "bölcsibe" a gyerekekért? Egyél nagyon sok fehérjét,és fogyassz nagyon sok folyadékot a túlstimulálás ellen.Elég pocsék érzés,nekem is volt anno.
2013. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!