Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet teherbeesni -...

Hogy lehet teherbeesni - óvszeres- védekezés mellett!? Járt-e valaki így? Többi lent.

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy volt-e valakinek teherbeesése, NORMÁLIS védekezés mellett! - ezt kifejtem : tehát semmi előjáték, hanem csakis munkaruhával történő együtlét, majd a z óvszert használat után sérülésmentesnek találtátok. hogy történhet ilyen??? hogy juthat át a gumin???? bocsi a primitív kérdésért de előre is köszi!
2013. márc. 2. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
A gumi sem véd 100%-osan, ez rá is van írva a dobozára! Mikro szakadások keletkezhetnek rajta anélkül, hogy észrevennétek. Van ilyen, nem is egy...
2013. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
az óvszereket tesztnek vetik alá, méghozzá szúrópróbaszerűen, azaz tök random mégnézik, h mindenütt megfelelő-e az anyag sűrűsége, a szakíthatósága, stb. de minden egyes darabot nem ellenőrízhetnek, mivel amik átesnek ezen, azok kereskedelmi forgalomba nem hozhatók, a kukában végzik. és sajnos a nagy számok törvénye alapján akadnak olyanok, amelyek itt-ott nem elég sűrűek, pici, szabad szemmel nem is igazán látható szakadások keletkeznek rajtuk a surlódás hatására. ez már bőven elég ahhoz, h az életképes spermium kiszivárógjon. és ennyi, már olyan is, mintha nem védekeztél volna, pedig a guminak látszólag semmi baja. ez van ráírva apróbetűvel a dobozra :)
2013. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Így fogantam én is :) Egyszerűen hibás volt a gumi, nem látható lyuk(ak) lehettek rajta...
2013. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Ezt én sem értettem soha.

Ha van is akkora "mikroszakadás" a gumin, amit nem lehet észrevenni, akkor az annyira pici, hogy alig juthat át rajta spermium is. Meg hát ugye elélvezés után nem szokás még fél óráig a hüvelyben tartani, hanem ki kell húzni. Annyi idő alatt amennyi spermium átjut azon a mikroméretű szakadáson, az el is pusztul még a hüvely savas közegében.

Nekem vhogy nagyon hihetetlen ez a gumi mellett történő teherbe esés....


Egyébként én még nem estem teherbe gumi mellett, és nem is ismerek olyan embert személyesen, akinek ez a mutatvány sikerült volna.

2013. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! azt hittem eddig hogy azok akik teherbeestek gumis védekezés mellett, leginkább a gumira fogták, és nem pedig arra, hogy esetleg előtte a párjuk volt bennük egy kis előjátékkal, vagy hogy lecsúszott a gumi picit stb... de ezek szerint a sűrűség is lehet probléma ! azért sem értettem hogy lehet mert nekem is szakadt ki gumi, de az akkor nem picit szakadt hanem láthatóan! köszi mégegyszer
2013. márc. 2. 15:34
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Csak vízbázisú vagy szilikonos síkosítót szabad használni, olajosat nem, mert tönkreteszi az óvszert (szemmel nem látható módon).
2013. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
4-esnek, egy átlagos méretű emberi spermium mérete fej: kb. 3-6 mikrométer,farok: kb. 35-55 mikrométer. A mikroszakadás lehet akár hatalmas 50-100 mikrométeres is. Tudod mit látsz te ezekből szabad szemmel?? Semmit. Ugyanis olyan parányi méretekről van szó, amiket csak megfelelő mikroszkóppal lehet megfigyelni. De ettől még a méretarányuk olyan, mint ha azon gondolkodnál, hogyan fér ki a vízcsapon egy csepp víz? :-))
2013. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Én sem értem,mi is így védekezünk a párommal időtlen idők óta.

Mi mielőtt kidobnánk vizet engedünk bele,mert ha egy pici lyuk is volna rajta az ezzel a módszerrel észrevehető lenne.

És ilyen esetben ott van az esemény utáni tabletta és akkor nem lesz az ember terhes.

2013. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó: Jah, és tudod 1 millió/ml alatt már azoospermiáról beszélünk, és a férfi gyakorlatilag meddő. Nehéz elképzelnem, hogy egy pici lyukon annyi spermium hirtelen átmenjen, ami elég ahhoz, hogy gyerek legyen belőle.
2013. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért az 1 millió elég messze van az azoospermiától, ( ami a hímivarsejtek teljes hiányát jelenti) bár kétségtelenül nem sok. De azt hiszem felesleges spermaszámokon vitatkozni, mivel minden megtermékenyítéshez 1, azaz 1 db életképes darabnak kell jó időben a jó helyen lennie. Ha egy óvszeren csak akkora sérülés van, amin 1 db át tud kecmeregni, ugyanaz a terhesség jöhet létre, mint ha 20 millió jutna be óvszer nélkül ugyanoda. Amúgy a méretekkel csak azt akartam érzékeltetni, hogy a mikrosérülések, és ondósejtek szabad szemmel láthatatlanok mert az emberi szem nem képes mikrométer nagyságban látni. De ettől, mint azt jónéhány példa is mutatja, még megtörténhet, hogy egy szemre sértetlen óvszeren akkora sérülés van, amin át kiszabadulhat néhány száz, ezer, vagy százezer spermium. És ismétlem, csak egynek kell célbajutnia.
2013. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!