Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet teherbeesni -...

Hogy lehet teherbeesni - óvszeres- védekezés mellett!? Járt-e valaki így? Többi lent.

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy volt-e valakinek teherbeesése, NORMÁLIS védekezés mellett! - ezt kifejtem : tehát semmi előjáték, hanem csakis munkaruhával történő együtlét, majd a z óvszert használat után sérülésmentesnek találtátok. hogy történhet ilyen??? hogy juthat át a gumin???? bocsi a primitív kérdésért de előre is köszi!
2013. márc. 2. 15:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%

"mivel minden megtermékenyítéshez 1, azaz 1 db életképes darabnak kell jó időben a jó helyen lennie."

Ez sem igaz. Ugyanis a többi spermium közreműködése szükséges ahhoz, hogy egy darab át tudj törti a petesejt burkát.

2013. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik lyukon 1 átfér, ott a többi is átfér.
2013. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
11-es, az 1 db-t természetesen képletesen értettem én is, bár ettől még tény, hogy a "befutó" végül csak egy lehet.:)
2013. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy szex végén szólt a srác, hogy elszakadt... És tényleg... Utána végiggondoltam és amiattis lehetett, hogy nem izgatott fel eléggé és nagy mérete is volt, így rendesen súrlódhatott az anyag. De azt mondta neki mással is volt már ilyen, szóval lehet ő is valamit rosszul csinált felhúzásnál vagy valahol. De ez már nem derült ki.

A másik, hogy egy másik palival készültünk a bevetésre. Nem néztem meg a gumi lejáratát, csak felhúzaskor szakadt szét egyből. Több is volt nálam és egyik sem állta ki a felhúzást sem. Aztán ellenőriztem és le volt járva mind.

ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!