Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok járt már így valaki?

Lombikosok járt már így valaki?

Figyelt kérdés

Holnap lenne reggel a punkcióm. Tegnap reggel már 17 db tüszőm volt, és 20-28mm közöttiek mind. Mint kiderült tegnap kellett volna leszívni, de sajnos csak holnap kerül sor a műtétre.

Lányok, tegnap este fél 6-kor és fél 9-kor éreztem azt a szokásos fájdalmat, mikor elpukkadnak a tüszők.

Gondoljátok, hogy azért maradt bent pár darab?

Vagy minden eddigi erőfeszítés felesleges volt?


Járt már így valaki? Durrant már hamarabb ki a tüszője, mint a leszívás volt? És ha igen, van esély arra, hogy maradjon bent pár darab még???


2013. márc. 7. 08:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Ezen ne legyél padlón, ez így szokott lenni, a legerősebbek megmaradnak. Nekem anno mikor sikerült a lombik, össze vissz két petesejtem lett amiből egy kezdett osztódni és az az egy mindjárt 2 éves lesz.
2013. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Gratulálok a két éves kicsikédhez :)


DE ugye tuti marad holnapra legalább 1 embrió????????

2013. márc. 12. 12:30
 23/39 anonim ***** válasza:
Nyugi lesz. Mi sokkal rosszab helyzetben vagyunk mint, nálunk nagyon rossz az osztódási arány, de még így is mindig volt mit beültetni. Mi most készülünk a 8.-ra.
2013. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
DRUKKOLJ KÉRLEK EZERREL, JÓÓÓÓÓ?????
2013. márc. 12. 12:36
 25/39 anonim ***** válasza:
Drukkolok, de ne izgulj, biztos, hogy fog maradni. Az teljesen átlagos, hogy a fele leáll az embrióknak.
2013. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Reggel 9-kor okosabbak leszünk :)

Jelentkezni fogok :)

2013. márc. 12. 13:30
 27/39 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Mizu? Hány babócát kaptál vissza végül?

2013. márc. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Szia Manka!


Ma reggel kaptam a hírt, hogy két csodaszép embrióm van, 11 órára megyek értünk :)


Drukkolj nagyon, hogy ügyesek legyenek és be tudjanak szépen ágyazódni :)


Nagyon izgi :)


Puszillak!!!!!!!

2013. márc. 13. 09:37
 29/39 Manka68 ***** válasza:

Megy a drukk ezerrel!!!!

Most pihenj sokat, és csupa szépre gondolj! Akár beszélhetsz is hozzájuk, hátha segít! :-) És jelentkezz majd!

Puszi!

2013. márc. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Énis nagyon drukkolok,már figyelem a kérdésed!Sikerülni fog!
2013. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!