Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen höméröt hasznàlt...

Milyen höméröt hasznàltok? Mennyi ideig méritek vele a hömérsékleteteket és hol?

Figyelt kérdés
Nekem, digitàlis van és csak a sipolàsig mérem, szàjban!
2009. szept. 10. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a hagyományos higanyost használom, és hónalj alatt mérem 5 percig. Nekem ez bevált. :) Sztem mindenkinél más jön be.
2009. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Digitálissal szájban, de a csipogás után még bent hagyom, össz. kb 5 percig, mert utána még vagy 4 tizedet is fel megy!
2009. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Higanyos hőmérőt használok, 4-5 percig mérem a számban. Elég lenne 2 perc is, próbálgattam.
2009. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na szép, mindenki màsképp... :) De most màr ha igy mértem, ennél maradok, mert teljesen borulna ugy làtom a hôgörbém! :)
2009. szept. 10. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hüvelyben mértem digitálissal 5 percig.Ez elég fontos,és az is hogy mindig ugyan abban az időben kell mérni!
2009. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!