Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol vásároltatok hagyományos...

Hol vásároltatok hagyományos hőmérőt?

Figyelt kérdés
Tudom a higanyosat már tavaly kivonták a forgalomból,de van helyette ami ugyan olyan,csak nem higany,hanem vakami más van benne.Már bejártam érte az egész várost,de sehol nincs,a gyógyszertárakból a gyógyászati segédeszköz boltba küldtek,de ott sincs sajnos.Írtátok már itt többen hogy vettetek,de hol kaptatok? Nagyon megköszönném a válaszokat!
2010. aug. 24. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban.
2010. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Azt biztosan tudom, hogy a XVI. Margit utca 1. alatt lévő Sas Patikában van már olyan is ami jó.

Korábban volt egy olyan típus (sorozat) forgalomban, amit gyakorlatilag nem lehetett lerázni (csak nehezen), most már van egy jobb, ami működik is, csak drágább persze.

2010. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A Sas patika testvérében,a Pingvinben próbáltam először,de eléggé megdöbbentem,mert még nem is hallottak róla..Összejártam utána jó néhány gyógyszertárat,volt ahol már hallottak róla,de nincs sehol.Nem Pesten lakom sajnos.
2010. aug. 24. 15:27
 4/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Javaslom, hogy kérd meg a helyi patikát, hogy méltóztassanak már rendelni működő, folyadékos lázmérőt, ellenkező esetben beírsz a panaszkönyvbe (ez nem jelent semmit ugyan, de kifejezi a rosszallásodat).
2010. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hivatalos neve "analóg lázmérő". Én egy 1000 lakosú kis faluban vettem, ahol egyetlen kis gyógyszertár van. Meglep,amit írsz, mert itt rögtön tudták, miről van sző és volt is készleten (!), az ára 400 Ft. Sok sikert!
2010. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma kerestem a lázmérőt,összejártam a várost érte,magyaráztam mindenhogy,úgyis hogy analóg,meg hogy úgy néz ki mint a régi hagyományos higanyos,csak nem higany van benne,de nem kaptam sehol,sőt mondom,sok helyen nem is tudták hogy van ilyen.Hazamentem csalódottan,a férjem is nagyon meglepődött.Azt hittem reggel már az új lázmérővel mérhetek,de sajnos nem.Ezért is írtam ki a kérdést,mert nagyon meg voltam lepődve.Egyébként minden gyógyszertárban a digitálist ajánlgatták,hogy azt vigyem.Mikor mondtam hogy van otthon belőle néhány,akkor mondták,hogy Omront vigyek,az nagyon jó.Csakhogy pont az van otthon,nem is volt olcsó,és hát...nem jó.
2010. aug. 24. 21:36
 7/11 A kérdező kommentje:

Ma megint tettem egy próbát,ebben a gyógyszertárban tegnap nem jártam..Kérem a lázmérőt,háromszor rákérdeztek hogy mit keresek,aztán mondták hogy várjak már egy kicsit,kihívják a főnökasszonyt.Jött is,neki is elmondtam hogy milyen lázmérőt szeretnék,és akkor mondta,hogy megvan,beugrott neki,hallott már róla,de azt hallotta,hogy ahol árulták,azok is visszaküldték az összeset,mert nem lehetett lerázni.Mondom neki,hogy igen,de van már új széria,ami jó,abból szeretnék vásárolni végre.Erre mondja,hogy ő erről nem tud,hogy van már belőle jó is,és ennyi,náluk nincs,vegyek digitálisat!

Mindez egy nem is kicsi városkában!

2010. aug. 25. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

Galinstan-os lázmérő, nálunk a patika külön rendelt, miután kinyomoztam a nevét .-D, mert ők nem tudták.

A netről 2000Ft, de én így 1300ért vettem. Kisvárosi patika, Békés megye

2010. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont én is azt kerestem a patikában, mert mérem a hőmet a teherbe eséshez. Nekem digitális van de csipog, és hajnalba a férjemet nem szeretném felébreszteni. A 4. kerületi Károlyi patikában néztem, a szakorvosi rendelő mellett. Azt mondták hogy a higanyosat nem gyártanak, az új alkoholos és 1850 ft. És volt nekik.
2010. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!