Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek nem jön be a...

Ha valakinek nem jön be a digitális hőmérés, az kap még valamelyik gyógyszertárba higanyos hőmérőt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Higanyos már nem kapható,de van ugyanúgy működő,csak nem higany van benne,de ugyanolyan megbízható,mint a régi. A digitális meg nem jó semmire,legalább 5 különbözőt próbáltam már.Csak hagyományosat használok azóta is.
2010. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 eszo ***** válasza:

Hát mióta kitalálták, hogy a higany káros, azóta nem kapható ilyen lázmérő..de persze van olyan, ami nem digit., és ugyanúgy néz ki mint a higanyos..csak nem higany van benne, hanem valami hasonló anyag..de azok ugyanolyan jók, mint a régi higanyosok..én mindig is ilyet használtam..a a digi szerintem megbízhatatlan és pontatalan..


Gyógyszertárban esetleg drogériákban is kapni biztosan!

2010. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és azt uhyanúgy le kell rázni,mint a higanyosat?
2010. júl. 27. 08:41
 4/9 eszo ***** válasza:
ahaa, persze..ha nem tudod, hogy nem higany van benne, akkor észre sem veszed a különbséget..max annyi, hogy nem piros a csík benne, hanem inkább ezüstös, vagy arany színű..ennyi..de totál ugyanúgy működik!
2010. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 27. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia,én sem haszálok már digitálisat,egyszer megmértem egymás után digitálissal és "higanyossal",és !!!! 1 egész fok volt a különbség!!!!!,de érezem,hogy lázas vagyok,csak a digitális lázmérő nem...
2010. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az már komoly eltérés!
2010. júl. 27. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy működik, mint a higanyos és az a neve, hogy analóg. Én 400 Ft-ért vettem.
2010. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek!
2010. júl. 28. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!