Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik hőmérőznek: Ti hova...

Akik hőmérőznek: Ti hova készítitek ki este a hőmérőt?

Figyelt kérdés

Én mindig az ágyam mellé teszek egy kis széket és oda szoktam tenni esténként a hőmérőt, hogy ha felébredek, rögtön elérjem és ne kelljen messzire nyúlnom. Az ágyra nem merem tenni, mert még ráfekszem vagy leesik.

És mióta hőmérőztök? Volt-e már siker? Ha igen, hanyadik hónap hőmérőzés hozta meg a babát?

Nekem még nem sikerült sajnos. Ez a 9. hőmérős hónapom, de már régebb óta próbálkozunk.


2011. ápr. 6. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Én a nagypárnám alá teszem a huzatba, és még van egy kispárna is rajta úgy alszom. Sajnos az ágy a fal mellett van, én belül alszom, de kívül sincs csak a föld, mellette az ajtó. Mi kb. fél éve próbálkozunk, de még nem jött össze nekünk sem a babó. Remélem már nem várat magára sokáig.

2011. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! :) Jót mosolyogtam, én is széket használok :) leírtad, amit én is teszek :) ez tetszett! :) nálunk még nincs baba, csak figyelem magam.
2011. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én digitálissal mértem és a párnám alá tettem mindig. Volt egy vetélésem 2 éve, utána kezdtem el hőmérőzni, mert a férjem nagyon ritkán van itthon , igy pontosan akartam tudni, hogy mikor van peteérésem, meg hogy van e egyáltalán. Én 9 hónapig hőmérőztem mire rájöttem, hogy hogy működik a szervezetem, a baba első próbálkozásra sikerült, kisfiam lett. Sok sikert mindenkinek!
2011. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én az ágyra a párna mellé,két hónapja hőmérőzök,nekem bejött,mindkétszer látszott szépen hogy mikor van pé-m,elsönél nem tudtunk együtt lenni akkor amikor kellett volna,másodiknál igen és sikerült is ,most vagyok 7 hetes.
2011. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az éjjeli szekrényre tettem.

8 hónap hőmérőzés után sikerült, bár mi nem néztük, hogy most volt ovu bújjunk össze. Akkor csináltuk amikor jól esett.

1,5 éve próbálkozunk.

6hkm

2011. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!