Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett tíz napot, majd jött,...

Késett tíz napot, majd jött, egy barnázás, de a tesztek negatívat mitattak. Most 15 nap kéne a peteérésemig, és az ovu teszt pozitívat mutatott egyértelműen, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az ovu tesztet szokták terhességi tesztként is használni. Biztosabbat akkor tudhatnál ha felkeresel egy dokit és elküld vérvételre. Vérből előbb kiderithető a terhesség mint vizeletből. Aztán lehet, hogy a hormonjaidal van valami.
2008. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tesztek negatív irányban szoktat tévedni, bár én terhesség megállapítására inkább terhességi tesztet használnék. Ha ennyit késik én megkeresném az orvosomat. Lehet, hogy más a probléma.
2008. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
arra gondolok,hogy abba a 10 nap késésbe csusszant be a babuci. orvonál voltam 1 hete,uh-on semmit nem láttak,de a vizsgálaton azt mondta az orvos,hogy valózinű terhesség. SZERINTETEK??????
2008. jún. 7. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!