Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vitaminok szedése alatt...

Vitaminok szedése alatt hamarab teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
gravidát szedek és E vitamint.szeretnénk babát igaz hogy az E vitamin segit?
2013. febr. 19. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
én semmit nem szedtem, második hónapban sikerült :) utána kezdtem folsavat
2013. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a teherbeesést nem segíti elő, de a fogantatás után csökkenti a fejlődési rendellenességek esélyét. Az E vitamin a férfiak spermaképén tud javítani. Ebben esetleg segítheti a fogantatást.


A folsav már az első hetekben szükséges, mielőbb érdemes elkezdeni szedni, akár már teherbesés előtt is!

2013. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magában a vitamin szedése nem garantálja a hamarabb teherbe esést. Ahhoz több mindennek össze kell jönnie egyidőben. ha valami sántít, akkor a vitamin ezt nem fogja megoldani, ezért nem garantált a hamarabbi eherbe esés.
2013. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én semmit nem szedtem, elsőre összejött.
2013. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a nőgyógyászom mondta,hogy szedjek E vitamint és a párom is!!
2013. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az E-vitamin segíthet mondjuk,ha vékony a nyálkahártyád! De egyébként a vitaminok nem befolyásolják a teherbeesést!
2013. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
D és E vitamin eleve javítja a termékenységet, és a C is sokat segíthet. Ha jól tudom, az E vitamin (pajzsmirigyhez tartozik) javít a hormongondokon,a pajzsmirigy működését egyensúlyozza. A D vitamin pedig az ösztrogén és progeszteron szintet, valamint ffiaknál a spermaszámot emeli. Szóval segít, de nem garancia a sikerre.
2013. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 20. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!