Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerül teherbe esnem...

Nem sikerül teherbe esnem pedig egészségesek vagyunk. Tippeket kérek töletek, vitaminok, bármilyen gyógyszer ami segített. Akármi?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok? És mit jelent, hogy egészségesek vagytok? Voltatok már teljes kivizsgáláson?
2012. okt. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 5 sikertelen hónap után, pár változtatással, jött össze a baba.

Először is elkezdtünk C-vitamint szedni, Párom is, mivel a c-vitamin, bizonyítottan nagyon jó hatással van a spermákra.

Elhagytuk a síkósítót, mivel, ha nincs is ráírva, de lassítja a katonákat.

Illetve minden aktus után gyertyáztam, nem 20 perceket, csak 4-5-öt.

Ahogy ezeket elkezdtük, azóta nem jött meg.

Szerintem egy próbát megér :)

2012. okt. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Méhpempő.

Nézz utána, a gyakorin is sok kérdés foglalkozik ezzel. Csak jókat hallottam/olvastam róla. Nekünk (a férjemmel is etettem) elég volt a kapszulás, az első kúra meghozta a hatását. De ha biztosabbra akarsz menni, a tiszta méhpempő sokkal hatásosabb.

2012. okt. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sumergo ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Alapos kivizsgálás nélkül nem tudhatod, egészséges vagy-e valóban. Ha egy éve nem sikerül, akkor irány a meddőségi központ. Addig pedig nem kell izgulni.
2012. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket mindenkiét megpróbálom, és várom a többit :)
2012. okt. 8. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
cickafart tea napi 3-szor, de ne a gagyi filterest, ne fém szűrőn szűrd át!!! ezt peteérésig 2 hétig aztán palástfű tea 2 hétig. Nekem így sikerült :)
2012. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok és gyertya állás :)
2012. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!