Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babás lehetek? Vagy más bajom...

Babás lehetek? Vagy más bajom van?

Figyelt kérdés
Tabit szedek tri-regolt fájdogál a hasamallja meg a petefészkem szurkáll van hogy eléggé érzem. Néha hányinger tör rám ami nagyon rosszul esik a hőmet nem szoktam mérni a tabi miatt de nagyon gyanus mert az utolsó menzim késett 1 napot meg csak 3 napig tartott május 21-24 de alig volt. Most mit csinálljak? tesztelljek? És most is van 1 kis hányinger. Várom válaszaitokat.
2008. jún. 6. 09:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Most mértem a hőmet 37.0. még 9 napom van menziig.
2008. jún. 6. 09:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kb 10 évig szedtem a tri-regol-t, és tény,hogy nekem is nagyon kevés mensim volt tőle.Valószínű, mert nagyon elvékonyítja a nyálkahártyát.Én nem estem tőle teherbe. Szerintem ha normálisan szedted, akkor nem lehet semmi baj.Habár ez a tri-regol,nem éppen a legjobb fog.gátló!Nagyon sok hormont tartalmaz, valószínű ezért ez a legolcsóbb, és hízni is lehet tőle.
2008. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!