Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a bajom? Lehetek terhes?

Mi lehet a bajom? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A bal mellemből átlátszó váladék folyik.a doki szerint semmi komoly.a vérvétel eredményét még nem tudni.Közben egy picit fáj a hasam,sokszor befeszül.a menzeszem megvolt rendesen.de attól még lehetek terhes?
2010. aug. 24. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, az pontosabb, mint a válaszolók véleménye.
2010. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a múlt hónapban, csak nekem fehér, és nem folyik, hanem ilyen milliméter nagyságú pöttyben összegyűlt. Nekem is azt mondta a dokim, hogy ezzel nem kell foglalkozni. Hát remélem. (a prolaktinszintem rendben van elvileg)
2010. aug. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van, tejszerű, néha átlátszó, néha semmi. kedden megyek dokihoz. remélem nem lesz gond...majd megírom mit mondott,légyszi írd meg te is, hogy mi lett a vérvételed. gondolom engem is oda küld. hát ha rendesen menstruáltál, akkor elvileg nem lehet terhesség, de sok mindent olvastam már itt is, előfordulhat.
2010. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!