Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet úgy esni, ha pl...

Teherbe lehet úgy esni, ha pl a párom elmegy a hasamra és onnan az ujjammal bele törlöm a spermát a hüvelyembe? Én már szeretnék babát nem 50évesen akarok szülni!

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 13:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem csak igényt tartok rá!Szeretem!
2013. febr. 12. 13:50
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Azert eleg ostoba es gyerekes a hozzaallasod, hogy vele, vagy nelkule, de kell neked a gyerek. Gondolkozz mar b*szki!!!! Szerited annak a gyereknek nem lenne szuksege kesobb az apjara?? Mit.mondasz majd akkor neki?? Ja bocsi, apa nem akart, ugyhogy anya felnyomta spermait maganak, igy apa elhagyott. Normalis vagy te?? Ne csak magadra gondolj mar ilyenkor. Miert nem lehet a paroddal tisztessegesen leulni es megbeszelni, ki mit szeretne es mit var a masiktol. Ha nem akar gyereket ott kell hagyni, nincs mese, nem tudsz mit tenni, de az, hogy atb*szod, az gerinctelen undorito dolog. Ugyhogy az o, es az esetleges gyerek erdekeben remelem nem esel teherbe, amig ezt nem tisztaztatok.
2013. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%

Sajnálom őt és a leendő gyereket is.

Remélem, hogy nem jön össze, de sajnos nem nulla az esélye.

2013. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
Neked annyira gyerekeszed van még, hogy elhiszem,hogy a pasid nem akar gyereket! Még te magad is az vagy!
2013. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%
Ha gyereket akarsz, akkor a párod ne a hasadra menjen el...Hány éves vagy? Egyébként így nem igazán lehet teherbe esni.
2013. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
Második! Mi kérdeztük a véleményed rólunk? Nem. Na ugyanott vagyunk.
2013. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
35%

Na jo, akkor en valaszolok a kerdesedre. Nem, nem lehet ugy teherbeesni, de van ra nagyon nagyon minimalis esely...ami majdnem :)

Kedves valaszolok, szivetek joga belekontarkodni masnak a dolgaiba, de eleg erikatlan. Mindenkinek sajat elete van amirol maga dont, a kovetkezmenyeit es gyumolcset is o fogja elvezni. :)) pusza..


7hkm

2013. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

Ha gyerkőcöt szeretnél és elég érettnek érzed magad ahhoz is, hogy felneveld akkor beszéld meg a pároddal. Ha ő nem szeretne, akkor teljesen mindegy mennyire szereted nincs egymás mellett hosszútávú jövőtök. Ne feledd: EGY FASZIT SEM LEHET GYEREKKEL MAGAD MELLÉ LÁNCOLNI, SŐT... Szóval ne kövesd el ezt a hibát, mert azt fogja mondani az ember, hogy bocsi szívem ezt én nem tudom bevállalni....

Amúgy vannak lehetőségeid, máshogy is teherbe esni pl.: spermebank, vagy, ha tudni szeretnéd ki az apja nézz ki magadnak egy tüzes bikát, lehetőleg magas iq-val, szóval jó génállománnyal és csináltasd föl magad. Ebben az esetben megtetted azt, amit az evolúciós ösztönük miatt az állatok is megtesznek, ha érzik, hogy eljött az utódnezés ideje.

Sajnos bármiylen csúnyán hangzik is, ez a hozzáállás engem erre az ösztönviselkedésre emlékeztet, mert ebben felismerhető a motivációs mintázat.

Azonban nálunk embereknél van olyan képesség, melyet úgy hívnak szocializáció, egy egész tudomány épül rá, olyan fejlett. Ennek köszönhetően váltunk ki az állatvilágból lettünk képesek a kommunikációra és a párunkkal közös, életen át tartó utódnemzésre.

Éppen ezért, ha valamit is megértettél ebből, kérlek gondold át mégegszer a családtervezési hadműveleted!!!

Ja és szerintem vajmi kevés az esély:

1. Nagyon-nagyon-nagyon gyorsnak kell lenne, mivel a spermák hipp-hopp kiszáradnak.

2. Lehetőleg a méhszájadra kend és nem árt, ha a szívóhatás érdekébencsinálsz még egy orgazmust (ez nem teljesen szükséges, de a nehezített körülmények és a jobb esély érdekében haszons lehet)

3. Ügyelj a kezed tisztaságára, bár a hüvely nem streil, ha belekensz vm nem odavalót akkor csak rontasz a későbbi esélyeiden.

4. Mindezt jó lenne, ha peteérés tájékán csinálnád

5. A párod ne vegye észre

HAJRÁ!!!

2013. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit sem lesz feltűnő manőver:-))
2013. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
26%

Egyrészt fura nekem ez az egész. Annyira, hogy már remélem hogy kamu.

Szereted a párod, de nem annyira, hogy megbeszélj vele egy ilyen fontos dolgot. (Talán ő is belemenne, mégis jobb lenne úgy, nem? Nem mellesleg hatékonyabb is) Szereted, de azt sem bánod, ha elhagy, mert most és azonnal akarsz gyereket egy olyan férfival, akivel nem tudsz még alapvető terveket sem megbeszélni.

Lehet egyébként, hogy veled marad babásan is. Lehet hogy neki van gerince és nem kívánja a gyerekének, hogy apa nélkül nőjön fel (számodra ez simán beleférne)

Kicsit aggódom, mert megeshet, hogy teherbe esel így is. Mi lesz, ha később majd ráunsz a gyerekre? Mert nekem ez afféle gyermeteg hóbortnak tűnik.

2013. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!