Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet úgy esni, ha pl...

Teherbe lehet úgy esni, ha pl a párom elmegy a hasamra és onnan az ujjammal bele törlöm a spermát a hüvelyembe? Én már szeretnék babát nem 50évesen akarok szülni!

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 13:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
több dologtól tekintsük el itt, a válasz: nem. a többit leírják helyettem szerintem.
2013. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az esély megvan rá, hiszen a sperma a hüvelybe jut. Persze sokkal kevesebb, de esély van.
2013. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Akkor beszéljétek meg, aztán élvezzen beléd. A tudta nélkül gyermeket vállalni gerinctelenség.
2013. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

Biztosan így szeretnél teherbe esni? Nekem kicsit fura lenne visszaemlékezni azon ilyen fajta fogantatásra :)

A spermák egyébként a levegőn elpusztulnak elég hamar.

2013. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%

Kérdezd meg a palit akar-e gyermeket!!!?

Ha igen, semmi baj, élveztem beléd, majd csak össze jön.

Ha nem akar, akkor idelye keresnek egy másik palit, aki szeretne babát mint te!!!

2013. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Hát elég gáz, hogy így akarsz terhes lenni. A párod számára lehet, hogy így valóban terhes lesz a szitu. :-(
2013. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

Lányok, lányok! A kérdésben láttatok olyat, hogy a kérdező afelől érdeklődik, hogy etikus-e amit tervez? Vagy kérdezte, hogy szerintetek mi tévő legyen? Nem. Azt kérdezte, hogy lehetséges-e a teherbeesés ilyen módon. Miért kell a legtöbb nőnek rögtön megjegyzést fűznie, véleményeznie, kioktatnia. A kérdés után a válaszra kell összpontosítani, semmi több. Ha kiakaszt a téma, nem kell rá válaszolni.

Nekem is megvan a személyes véleményem erről, de mégis érdemben tudtam rá válaszolni.

Második voltam

30 N

2013. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm második!!


És hozzá tenném,hogyha úgy nem kellünk neki akkor felnevelem egyedül!És nem fogok faszról faszra járni hogy utána azt se tudjam ki az apa!Egyedül vagy se,nekem kell az a gyerek!!

2013. febr. 12. 13:29
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
A gyerektartás azért elkéred mi? Egyedül nehéz egy gyereket felnevelni, szükséged lesz minden pénzre.
2013. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

Ahogy a nőnek, úgy egy férfinek is joga van dönteni arról,hogy akar-e gyereket, és ha igen, akkor mikor!

De kicsit ellentétes,hogy azt írod, nem is igazán kell neked az apa, de azért f.szról f.szra nem akarsz járni,hogy ne tudd, hogy ki az apja. Akkor csak igényt tartasz rá!

2013. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!