Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a beágyazódás jele?

Lehet a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Jövőhét szombatra,azaz 16-ára nem várom,ma elkezdett fájni a hasam alja,olyan mintha meg akarna jönni,bár nem olyan erős érzés,de fura,a derekam is fáj egy kicsit!1-jén voltunk együtt és nekem 4-5-6-án volt p.é-sem!Lehet ez beágyazódás?
2013. febr. 10. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt igy mèg nem lehet megmondani!!! Pl nekem az volt!! Igy utolag kiderült mert hát ugya nem jött meg mikor nem vartam! Nekem a cicim is örült mod be volt durranva es a görcsök ès szurkálások is tökre olyanok voltak mintha meg akarna jönni!!! Nagyon drukkolok neked! ne
2013. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Izgulok nagyon,bár ma reggel már semmit sem érzek,de tegnap hihetetlen nyűgös voltam,annyira fájt a derekam már estére!Szerinted amúgy lehetséges ,hogy sikerült ha ennyi nappal p.é-s előtt megszakítással voltunk együtt?
2013. febr. 11. 09:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet!!!! Irj!!! Kíváncsian várom!!! Ja mèg valami szedd a terhesvitamint!!! Mèg akkor is ha nem vagy biztos a babába! ! Segit!!! Szia!
2013. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia:)Ha hiszed ha nem nekem is pont 4-5-6-án volt pém:)és nekem is nagyon fájt tegnap,de még ma is a derekam és nagyon enyhén görcsölök is.Nagyon szeretném,hogy baba legyen :)Szurkolok Én is Neked:)
2013. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!Nagyon,de nagyon köszönöm a szurkolást:-)Pár nap és kiderül!

Kedves 4-es,akkor izguljunk együtt!Te mikorra nem várod?Drukkolok Neked én is!

2013. febr. 12. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 20 körül nem várom.14 naptól duphastont szedek és szombaton fog elfogyni, ha pár napon belül nem jelentkezik vérzés akkor révbe értünk:)Egyébként lehet a gyógyszertől,de nekem nagyon fájnak a melleim 2 napja.Mindenképp megírom,hogy mi volt.Te is írd meg légyszi.Szorítok nagyon:)
2013. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4 vagyok:)Egyébként ha jól számolom és 16 ra nem várod akkor 2 án lehetett péd.Ezért simán lehetsz babás:)
2013. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm,most elkezdtem izgulni!A kérdés csak az még,hogy mi megszakítással voltunk együtt(ennek jelen pillanatban megvan az oka,de ha jönne a baba nagyon örülnénk neki)Szóval így ilyen esélyek mellett lehet vajon?

Nos akkor izguljunk tényleg együtt!Kíváncsi vagyok,hogy Nálad mi lesz,remélem baba van a dologban!Ma pl.olyan fura érzés van a hasam alja szurkál,mintha izomlázam lenne,de olyan kellemetlen érzés,nem tudok állni sokat,inkább fekszem vagy ülök,akkor kevéssbbé fáj!17ére nem várom!

2013. febr. 12. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izgulok,de nem élem bele magam,mert nagyon rossz ha bebeszélem magamnak és mégsem vagyok terhes.Egyébként a megszakításos módszer egyáltalán nem biztonságos,mert az előváladékban is van kiskatona.És szerintem a pasik a nagy mámorban nem tudnak igazából kiszállni időben:)Szorítok neked!!!!
2013. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is nagyon drukkolok Neked,remélem együtt "babásodunk":-)
2013. febr. 13. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!