Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez beágyazódás? Vagy...

Lehet ez beágyazódás? Vagy esteleg valami más? Tesztet mikor csináljak?

Figyelt kérdés
Délután azt hittem megjött a menszeszem volt egy piros pöty és azóta semmi. Nem fáj a hasam csak szurkál. Éppen pont ma kell hogy megjöjjön. Már hónapok óta szeretnénk babát eddig nem jött össze. Hányingerem is van és sokat szédülök most is, és émelyeg a gyomrom éhes vagyok folyamat.
2013. febr. 6. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát ha beágyazódástól volt a vércsepp, akkor mitől vannak a tünetek? Ha most ágyazódott be, akkor még korántsem lennének tüneteid. Szerintem a tested jelezte, hogy most kéne megjönnie a mensidnek. Szerintem reggeli elsőből már tesztelhetsz.

Sok szerencsét!


Kétlányos 26hkm.

2013. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha ma kell, hogy megjöjjön és csak egy pötty volt, az simán jelenthet babát. Az esedékes menstruáció idejére a baba már túl van a beágyazódáson. Kb. így néz ki a folyamat, ha 28 napos ciklussal számolunk:

1-7 nap: menses

14. nap: ovuláció, érett petesejt kilökődik. Kb. ezen a napon, vagy másnap végbemehet a spermiumok és a petesejt randija. Ezek után vándorol a petesejt a petevezetőn keresztül a méhbe.

21. nap: elkezdődik a beágyazódás folyamata. Érezheted, nem kötelező, lehet beágyazódásos vérzés is.

28. nap: Nem jön meg, mert a beágyazódott petesejt HCG 8és egyéb) hormont termel. Ezt mutatja ki a teszt. Kb. ekkortájt érezhetsz már tüneteket.


Mivel nem értem én se biztosra a kérdésed, így igyekeztem mindenre válaszolni.

Pozitív tesztet kívánok!

2013. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Január 9.-én volt meg a menszeszem utoljára. Azóta amikor volt peteérésem azon a héten végig szeretkeztünk. És most kellett volna megjönnie ma. De csak egy piros pöty volt. És azért kérdeztem hogy ez most lehet beágyazodás-e vagy más?
2013. febr. 6. 22:44
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem a menszeszeim 3 napig tartanak. :)
2013. febr. 6. 22:45
 5/12 frászkarikaborsó ***** válasza:
csak akkor lehet beágyazódás ha kb egy hete volt peteérésed. Ha korábban volt akkor nem lehet az.
2013. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Január 23.-án volt. :)
2013. febr. 6. 23:06
 7/12 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló pontosan leírta, hogy időrendben kb. mikor mi történik, ha valóban babát vársz. Ha most kellett volna megjönnie, akkor már nem beágyazódás miatt volt a "pötty", mert azon már túl vagy. Tesztelj egyet reggeli pisiből, már valószínűleg mutatni fogja, ha baba van.:-)
2013. febr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2013. febr. 7. 06:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Írd meg légyszí az eredményt!
2013. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Negatív lett a tesztem reggel. :/
2013. febr. 7. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!