Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett beágyazódás?

Lehetett beágyazódás?

Figyelt kérdés
8-9 dpo-n vagyok, napközben barna pecsételő vérzésem volt, de nem is jó szó rá, mert csak pár pötty volt, azóta semmi. Jó jel lehet?
2013. febr. 9. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, iigen:)!! Lehet beagyazodasos is! De neg varjak a nem vartig:) addig nem szabad elszolni! Sok sikert!drukkolok! 2honapos km
2013. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt az utóbbi két hónapban. És megjött. Azt mondják hormonprobléma, így lehet hogy orvoshoz fordulok.
2013. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem még sose volt, és második próbálkozás, hát marhára érdekes lenne, ha pont most hormon bajom is lenne, elég szemétség:) remélem nem! meg két csepp volt, nem valami fél napos foltozás
2013. febr. 9. 18:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon remélem hogy nem az van sem neked sem nekem. Tudod mi az érdekes, hogy nekem is csak pár hónapja van, kb mióta próbálkozunk...
2013. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia.nekem középidős vérzésem volt,2 nappal hamarább volt pém,29 napos ciklusaim vannak.remélem pár nap múlva nekem is lesz egy pici barnázásom,és reménykedhetem.szorítok!!
2013. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi újság veled?
2013. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az volt:) azóta vannak halvány pozi tesztjeim, holnapra nem várom, utána szeretnék egy erős két csíkosat:)
2013. febr. 14. 06:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! :) Remélem hamarosan én is így járok!
2013. febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon remélem hogy erősödik a csíkod :) hajrá! aztán szeretnék éénis 2 csíkot :)
2013. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!