Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha január 11-16ig menstruáltam...

Ha január 11-16ig menstruáltam, akkor ma 4hetes+1 napos terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Rosszul érzem magam,hányingerem van napok óta,folyton aludnék,a sok pisilést nem is említve.A jobb petefészkem iszonyúan fáj fáj,és sokat szúr,a hüvelyembe is bele szúr néha.és a derekam majd le szakad.Holnap,holnap után kellene megjönnie kb.,de tegnap előtt reggel teszteltem,először nem látszott semmi,de később ott volt halványan a 2.csík.Tegnap reggel újra teszteltem,és azon is halvány,de az előzőnél erősebb csík volt.
2013. febr. 9. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én nem ítéllek el, mert még nem bántál vele úgy, mint aki nem várta, és mikor megszületik, nem is fogsz! Ne keseredj el, meglátod, hogy ha majd nézni fogod a monitoron a babádat, akkor megszereted! És igen, fogod tudni úgy szeretni, mint a kislányodat!

Egyébként meg az érzelmeidről nem tehetsz, csak arról, ha nem is akarnád szeretni, de Te akarod! És ezért fogod is!

Kitartás a feldolgozáshoz és mindenhez!

Ja, és nagyon sokaknál a nem tervezett baba volt az, akire azt mondták, hogy el sem tudnák képzelni az életüket nélküle! (Ha érted, mire gondolok...)

2013. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
(Ja, és 4., 5. voltam.)
2013. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ezt írtad.Ma kiborultam,sírtam,de össze fogom szedni magam.Biztos vagyok benne,hogy szeretni fogom,de most utálom magam amiért nem érzek boldogságot.De eszembe sem jutna elvetetni,hisz az én babám.Örülnék ha kislány lenne.:-)
2013. febr. 10. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!