Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha január 11-16ig menstruáltam...

Ha január 11-16ig menstruáltam, akkor ma 4hetes+1 napos terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Rosszul érzem magam,hányingerem van napok óta,folyton aludnék,a sok pisilést nem is említve.A jobb petefészkem iszonyúan fáj fáj,és sokat szúr,a hüvelyembe is bele szúr néha.és a derekam majd le szakad.Holnap,holnap után kellene megjönnie kb.,de tegnap előtt reggel teszteltem,először nem látszott semmi,de később ott volt halványan a 2.csík.Tegnap reggel újra teszteltem,és azon is halvány,de az előzőnél erősebb csík volt.
2013. febr. 9. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, te 4 hetes 1 napos kismama vagy. A második csík pedig többnapos késés után lesz erősebb színű.
2013. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Érdekesen számolják a heteket az orvosok,mert én tudom,hogy 2hete szerdán és csütörtökön voltunk együtt,tehát gyakorlatilag 2hetes a magzat.
2013. febr. 9. 22:29
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :-)
2013. febr. 9. 22:30
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen. De lassan már már 4+2. :)
2013. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, és gratulálok! :)
2013. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de nem vártuk a babát,egyáltalán nem akartam többet,ezért a lelki állapotom romokban.Van 2 gyermekünk,13 éves a nagy,a kicsi 3éves,ő a mindenem,és pont ezért nem akartam több babát,úgy érzem nem tudnám így szeretni mint a kislányomat.ö nagyon nehezen sikerült,több vetélés után,most pedig rögtön teherbe estem,3év alatt a két héttel ezelőtti 2alkalom volt csak,hogy nem védekeztünk.Persze,tudom,egy alkalom is elég.Próbálok máshogy állni hozzá,de egyenlőre nem tudok.Majd ha látom uh-on biztos jönnek az anyai érzések.Ne ítéljetek el ez miatt,nagyon fáj nekem hogy nem várom a babát.
2013. febr. 9. 23:06
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma egy még erősebb pozitívat teszteltem.
2013. febr. 10. 09:41
 8/13 anonim ***** válasza:
A terhességet az utolsó menzesz első napjától számolják, nem a fogantatástól, mivel azt nem lehet pontosan tudni, még akkor sem, ha csak 1-2-szer volt együttlét a ciklus folyamán. Ha már van 2 gyereked, nem tudom miért csodálkozol ezen.
2013. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozom.:-) De nekem mindkét gyerekem egy héttel a kiírt időpont után született,pont ezért mert később fogantak.
2013. febr. 10. 12:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez az orvos hibája, hogy nem vette figyelembe a ciklusaid hosszát, illetve azt, hogy kicsit kisebb a baba koránál. Ezt az első trimeszteri UH-oknál eléggé látni.
2013. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!