Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 29_ volt meg utoljára...

Január 29_ volt meg utoljára a menstruációm csináltam tesztet de negativ lett és a hasam ugy fáj mintha megkellene jönie de nem jön lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mikor csináltad a tesztet?

Méred a hődet?

Mindig pontos a menstruációd?

Folyásod állapota?

Szedtél fogamzásgátlót?

72 órás tablettát?

Az hogy késik,sajnos nem egyértelmű jel a terhességre!

Lehet épp gyulladás,felfázás,stressz,hormonzavar stb stb!

2012. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
január 29 óta nem volt még vérzésed, akkor menj be a dokihoz és vizsgáltasd ki magad, csinál egy ultrahangot és azonnal megtudjátok, hogy van baba vagy nincs baba
2012. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát előbb vegyél legalább 2db tesztet és csináld meg de legjobb ha reggel mikor az első pisi jelentkezik akkor csinálj tesztet mert akkor a pisi a legkoncentráltabb . Attól függően hogy pozitív vagy negatív vagy ha nagyon halvány csík van akkor is tesztelj és menj el az orvoshoz. Az orvos ami biztos.

Szedtél fogamzásgátlót vagy használtál hormon mentes kúp vagy hasonló készítményeket? Vagy vannak tüneteid?

2012. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem szedtem fogamzásgátlót se más gyogyszert már 1_éve akkarunk babát .köszönöm a válaszokat
2012. márc. 12. 10:49
 5/11 anonim ***** válasza:
És csináltál már tesztet?
2012. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
benne van a kérdésbe de igen csináltam csak negativ lett ma megyek a dokihoz és majd elmondom milett az eredmény.
2012. márc. 13. 12:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Várom az eredményt.
2012. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap a dokinál és aztmonta hogy nem vagyok terhes akkor nem értem miért nemjött meg még olyan nem volt hogy nejöjjön meg csak amikor terhesvoltam szoval ha késet is csak 1-2 napot többet nem ha hormon zavaros lenék akkor lenének tünetei vagy nem de halotam már olyat is akinek nem lácodot a baba és mégis terhes volt szoval nem értem mostés ezt.
2012. márc. 14. 11:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány hetes lehetsz kb?
2012. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így jártam mint te. El küldöm neked hogy mi volt ha érdekel avval kapcsolatban.
2012. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!