Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a képen a teszt...

Szerintetek a képen a teszt negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Az ovulációs tesztem január 25-én és január 28-án lett pozitív (azóta egyáltalán nem volt második csík, és közte sem teszteltem, de a 28.-i talán egy picivel halványabb vonalú volt, szóval lehet, hogy az már negatív), ettől függetlenül voltunk együtt szinte minden nap a párommal a mens. után. Ma csináltam egy tesztet, de nem tudom eldönteni, hogy ez egy nagyon halovány pozitív vagy negatív-e. Az eddigi teszteléseimnél még ennyi sem látszott soha.


A kép linkje:


[link]


A válaszokat előre is köszi!



2013. febr. 7. 22:08
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
Na mi újság???? Csináltál azóta újabb tesztet?
2013. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Csináltam, és negatív lett. Viszont két (nem egymást követő) nap pecsételtem egy kicsit, pisilés után a wc papíron látszott. A mensis hasfájásom is megszűnt, szóval elég érdekes...
2013. febr. 20. 15:32
 53/55 A kérdező kommentje:
Ja, még mindig nem jött meg..
2013. febr. 20. 15:32
 54/55 anonim ***** válasza:
majd legközelebb, ne csüggedj! :)
2013. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Ugyanilyen a tesztem. Ha szétszedem, rózsaszín nagyon halványan.
2013. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!