Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a képen a teszt...

Szerintetek a képen a teszt negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Az ovulációs tesztem január 25-én és január 28-án lett pozitív (azóta egyáltalán nem volt második csík, és közte sem teszteltem, de a 28.-i talán egy picivel halványabb vonalú volt, szóval lehet, hogy az már negatív), ettől függetlenül voltunk együtt szinte minden nap a párommal a mens. után. Ma csináltam egy tesztet, de nem tudom eldönteni, hogy ez egy nagyon halovány pozitív vagy negatív-e. Az eddigi teszteléseimnél még ennyi sem látszott soha.


A kép linkje:


[link]


A válaszokat előre is köszi!



2013. febr. 7. 22:08
1 2 3 4 5 6
 21/55 gizike88 válasza:
Szia nekem is ilyen volt és a nem várt napon erős pózít teszteltem.Igaz én vagy 6 db-t vettem és mind halvány volt de a hetedik erős pozi lett.Sok sikert
2013. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:

Pozi:)

Az enyém is ilyen volt mensi előtt 4 nappal, a mensi kimaradásának napján pedig már szép erős két csík volt:)

2013. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is egyértelműen pozitív! :) Gratula a babóhoz!
2013. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim válasza:
71%
én azt sem tudom, hogy mit kell nézni, de remélem, hogy pozitív!:)
2013. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:

Nem is olyan halvány, még a szememet se kell megerőltetni hozzá:)))ez pozitív. Tényleg 4-5 nap múlva kellene megjönnie? Akkor a 10. dpon teszteltél?

Húú én is nagyon izgulok, nekem kedden kellene nem megjönni, és nem is fog:)

[link]

2013. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

Bijanka: Igen, elvileg akörül. Vasárnapig várok valahogy a következő teszttel, de hát nagyon nehéz ügy.:) Látom, te tutira mentél, nagyon drukkolok!

Én nem merek túlzottan bizakodni, majd, ha látom újra és erősebben azt a csíkot, akkor talán, de türelmetlen vagyok.:)

2013. febr. 8. 15:22
 27/55 anonim ***** válasza:
39%
Higgy benne és úgy is lesz:) Én már fejben eldöntöttem:))
2013. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki holnapig, és ma teszteltem x-epillel. Mindkettő negatív lett, még halvány 2. csík sem volt.:( Ezek szerint becsapott az előző teszt. Nem világvége, de azért nagyon örültünk volna neki, ha beigazolódik a pozitív.
2013. febr. 9. 18:37
 29/55 anonim ***** válasza:
:((( sajnalom! Bekene tiltani azt a tesztet! Fals pozit ad! Fel a fejjel!
2013. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez még nem jelent semmit, persze, ne bízd el nagyon magad, de az, hogy az x-epil negatív lett, nem jelent semmit, minden terhességi HCG más és minden nőnél más és más tesztek válnak be ilyen korán. Nemrég volt itt egy kérdező, aki clearblueval tesztelt és pozitív lett, de az x-epil negatív, csinált utána egy digitális clearbluet és az is pozitív lett. Nekem pl. a clearbluek voltak pozitívak és az x-epil szintén nagyon sokáig negatív, a 10-es vaterás tesztek, a 10-es Valentin, sőt, még az általad használt predictor early, nem bírtam ki és kettőt is elhasználtam az utóbbiból és negatívak voltak, amikor a CB pozi. Annyira elbizonytalanodtam, mert ami pozi volt, az halvány volt, és a többi sok fajta teszt negatív. De végül azok is becsíkosodtak. Szóval, nem jelent semmit a negatív teszt.

Ha nem bírod ki, akkor vagy ismételd meg holnap reggel vagy hétfőn reggel ezzel a predictor early-vel, vagy ha mást akarsz kipróbálni, akkor egy clearblueval, ha gyógyszertárban veszed, olcsóbb, mint a dm-ben, kb. 1200-1400 forint, én ennyiért vettem a predictor earlyt az auchanban.

Sok sikert! Remélem, csíkosodnak a tesztjeid, majd írd meg az eredményt!

2013. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!