Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivagyok lelkileg mert már mi...

Kivagyok lelkileg mert már mi 18 honapja probálkozunk. Mindenki igy van ezzel?

Figyelt kérdés
utálok minden nagypocaku kismamát. ara is haragszom akinek a ciklusa rendben van. mert nekem 40 napra jött meg mindig. most clsotit kelett szednem és most derül ki hogy sikerült e. de már most kicsit elvagyok keseredve hogy mi van ha nem. hát én azt nemtudom hogyfogom kibirni. van kinek rögtön öszejön de azt annyira utálom. ha meglátok egykismamát rásembirok nézni. annyira fáj.
2008. jún. 4. 20:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nyugi már!Így nem is fog össze jönni ha ilyen ideges vagy.Próbálj megnyugodni és pozitívan hozzá álni.Nekem se jött még össze de azért nem utálhatok egy várandós kismamát inkább mosolygok eggyet és magamba megjegyzem de jó nekik!!!
2008. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

igen de nagyon rosz érzés várni. bárcsak már énis ...

te miota probálkozol?

2008. jún. 4. 20:07
 3/20 anonim ***** válasza:
Mi még "csak" a 6. hónapnál járunk, de az érzéseim nekem is hasonlóak. És eddig fogalmam sem volt, hogy ennyi kismama rohangál a világban ... Ja, és ismerek egy párt, akik 3-6 havonta voltak együtt, mert a csajszinak ennyi volt az igénye, de amikor kitalálta, hogy gyereket akar, az persze elsőre összejött ...
2008. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

NE MÉRGELŐDJ,NEM KELL ÚTÁLNI SENKIT INKÁBB IRJ PRIVIT.

NEM VAGY EGYEDÜL:)

2008. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
irtam privit
2008. jún. 4. 20:11
 6/20 anonim ***** válasza:
Első válaszoló!Mi hat hónapja kb. és két hete egy héten kersztül pozitív lett a tesztem és mult hét kedden megjött.:(!Nem mentem orvoshoz úgy voltam vele majd csak észre veszem ha már rúg!:)
2008. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szia. nyugi.ha ennyire görcsösen akarod nem is fog össze jönni.és ne utálj senkit.eljön a te időd is,csak lehet hogy még nincs itt az az idő.ha a baba jönni akar ugy is jönni fog:)
2008. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Más nem tehet róla, hogy neki hamarabb sikerül, nem téged akar vele megbántani. Ne aggódj, másnak is rendetlen a ciklusa, másnak is kell(ett) clostit szedni. Fel a fejjel, légy vidám, és mindenkihez állj pozitívan (kismamákhoz is), tudod: vonzás törvénye, a jó jót vonz, meglátod, hamarosan sikerül, csak ne görcsölj rá! Csak szeresd a párod, élvezd vele az együttlétet, és a köztes időben találj olyan elfoglaltságot, ami leköti a gondolataidat. Meglátod, a bébi olyan hamar megérkezik, hogy észre sem veszed!
2008. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi mereggel es duhvel a sajat eselyeidet rontod :(

En azert minden jot kivanok neked

25 hetes kismama

2008. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.bocsi ha megbántottam a kismamákat. csak elég rosz. mert az ismerőseim pont 1 honapja szültek 2 is. és az uton ugy néznek rám mintha tudnák hogy minekünk nemsikerül. olyan boldogan tolják a babát. persze ezt megértem. de olyan idiotán mosolyognak rám. mintha tudnák.
2008. jún. 4. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!