Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van méhszájseb valakinek...

Mitől van méhszájseb valakinek? és mi az?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el a méhszájat. Az egyik 'oldalán' van a hüvely, a másikon a méh. A hüvely nyálkahártyája teljesen más, mint a méhben lévő (az olyasmi, mint a száj nyálkahártyája). A méhszájseb (a seb szó rá kicsit erős megfogalmazás amúgy) az, mikor a méh nyálkahártyája kívülre jön, vagyis láthatóvá válik a méhszáj körül. Ezt okozhatja hormonális változás, tamponhasználat, fertőzés, stb. De elég sok nőt érint. Van, akinek elmúlik magától, van, akinek tünetmentes, van, akinek sajna muszáj műteni (általában, ha vérzékeny lesz).
2008. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt pár éve és a folyamatos gombás fertőzések hívták fel rá a figyelmet. Folyton visszaesetem, mikor az egyik dokim megtalálta az okát: szerinte a méhszájseb volt az oka. Megműtötték és azóta semmi gondom nem volt gomba ügyben ... ((-:
2008. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
(előző válaszoló) ja és kb. 5 éve már ...
2008. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt, de én úgy derítetem ki, hogy mondta a kozmetikusom, hogy menjek el nődoki vizsgálatra, mert hihetetlenül pattanásos volt az állam...és fájtak is a ragyák...éselég sokáig volt...hát elmentem nődokihoz és kiderült...amúgy semmi tünetem nem volt...kúppal kikezeltük, meg ittam pluszban a cicafarkfű teát és most voltam kontrollon(1 év után)és gyönyörűen elmúlt:)))
2008. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!