Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszájseb kinek hogy volt,...

Méhszájseb kinek hogy volt, hogy kezelték ha kezelték? Ha nem kezelték elmúlt? Esetleg valakinek elrákosodott?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után volt. A doki a 6 hetes kontrollon mondta. Vérzés után lefagyasztotta. :) Szerencsére semmi baj nincs.
2010. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 éve volt, szültem is közben, egyre nagyobb volt,végül idén fagyasztásos módszerrel teljesen megszüntették. Ez kb 3-4 alkalmat jelent,a seb nagyságától függően.Megéri.
2010. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképp kezelni kell. Nekem annyi volt,hogy felírtak egy gyógynövényes oldatot,azzal kellett öblögetni ilyen gumikacsával :D írtak még fel mellé gyógyszert is,aztán pár hét múlva teljesen elmúlt. De nekem még nem volt nagyon durva,szerencse,hogy lement,mondta a doki,hogy ha nem hat a kezelés,akkor le kell égetni. Nővéremnek és édesanyámnak többször is égettek le sebet,nem valami kellemes, épp ezért nem szabad elhanyagolni (azt már nem is említve,hogy mennyire rossz úgy szeretkezni) Fontos,hogy kérd nőgyógyász tanácsát,mert ő arra is tud megoldást javasolni,hogy ne újuljon ki.
2010. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
utolsó vagyok a 10 évet úgy értem hogy akkor kezdődhetett
2010. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 12 éve vette észre a doki. Nem kezelte, mert nem volt akkora. Már 3szor szültem azóta, két alkalommal repedt a méhszájam is, de a seb eltűnt róla már!
2010. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!