Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses tünet vagy babóca?

Menses tünet vagy babóca?

Figyelt kérdés
Jövőhéten hétvégén kellene megjönnie.Ilyen tüneteim vannak:negyed óránkénti pisilés,ami két napja van.Tegnap volt egy hirtelen rosszullétem,az-az hányingerem,(olyan még nem volt).kicsit fáj a mellem,és van hogy fáj a petefészkem,vagy a hasam alja.Álmos is vagyok.Ha ne tán terhes lenék,kb 2-3hetesnek kéne lennem.Mikor teszteljek? Ezek a tünetek mind arra utalnak,vagy arra hogy megfog jönni? 20 éves lány.
2008. jún. 4. 13:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
szia.nem csináltam tesztet,mert egy héttel előbb megjött,és képzeld még mindig tart.8.-ik napja van már meg,de viszont naponta hányingerem van,szédülök,és fáj a petefészkem.A szagoktól hányingerem van sokszor.de most nem tudom mit csináljak hogy megvan.szerinted?
2008. jún. 19. 09:09
 12/13 A kérdező kommentje:
ja,azt nem irtzam oda,hogy tartott 5napig,utána semmi,tegnap este meg megint megjött.ez most mi?? meg nem is olyan vér hanem barnás.nem tudom leirni,fura nagyon.
2008. jún. 19. 09:11
 13/13 anonim ***** válasza:
Huha, hat erre nem tudok mit mondani, szerintem menj dokihoz. Nekem is megjott 5 nap kesessel. Nekem kezdodott barnazassal, es annyira rosszul voltam, hanyingerem volt,emelyegtem es szedultem. Este fele elkezdett omleni belolem a ver, ugyh.nekem ennyi volt. Mar 5 napja verzek, pedig eddig a normalis mensimkor mar 2 nap utan nagyon gyenge, most meg csak ugy dol belolem. En sem tudom, miert lehet ez, ugyh.megyek szerdan a dokihoz!
2008. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!