Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses tünet vagy babóca?

Menses tünet vagy babóca?

Figyelt kérdés
Jövőhéten hétvégén kellene megjönnie.Ilyen tüneteim vannak:negyed óránkénti pisilés,ami két napja van.Tegnap volt egy hirtelen rosszullétem,az-az hányingerem,(olyan még nem volt).kicsit fáj a mellem,és van hogy fáj a petefészkem,vagy a hasam alja.Álmos is vagyok.Ha ne tán terhes lenék,kb 2-3hetesnek kéne lennem.Mikor teszteljek? Ezek a tünetek mind arra utalnak,vagy arra hogy megfog jönni? 20 éves lány.
2008. jún. 4. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnéd a babát??

Tervbe volt??

Mert szerintem babás vagy.Várd meg az elsö"kimaradt"mensi napját,ha kimarad,és tesztelj,mert pozitív lessz.

A tünetek stimmelnek.De ha ennyire érzed a tüneteket,akkor már ma is megpróbálhatod,és ha negatív várj pár napot.

2008. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szeretnénk babát igen.Tehát ha péntek reggel tesztelnék akkor kimutatná nekem? Ez már biztos hogy annak a jele? Nem akarok csalódni,de nagyon örülnénk neki.köszi h irtál
2008. jún. 4. 13:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek alapján babának tűnik. Szerintem is várd meg a mesnid napját és tesztelj. Ha nem bírsz várni, akkor vannak olyan tesztek is, amik a mesni előtt is kimutatják, ha babás vagy.
2008. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek írd meg ha tudod hogy melyek azok az érzékenyebb tesztek amik mensi előtt is jól mutataják a babót. Köszi
2008. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szeretnék biztosra menni.Tehát ha jövőhétvégén nem jön meg,akkor következő hét elején (hétfőn) csinálok egy tesztet 16.-án.akkor már ki kell hogy mutassa.remélem az lesz amire számitok.
2008. jún. 4. 13:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jövő hét végén lesz mensid akkor még nagyon az elején vagy. Tény hogy 3 hetes terhes lehetsz, de az első két hét az még a termékenyítés előtti két hét csak az utolsó menzesztől számítják a terhességet. Szóval várd meg a mensit, vagy a hiányát és akkor tesztelj. Addig nem fogja kimutatni és csak csalódni fogsz. A tüneteid tényleg babásak de még nagyon korai most lehetett péd ha még másfél hét van a mensiig. De persze nem vagyunk egyformák.

Ilyen tüneteim régen voltak nekem is és sajna meg is jött.:(

De nem akarlak elkeseríteni. Nagyon szorítok hogy baba legyen. De várjál még. Bírd ki valahogy.

2008. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
En is errol kertem velemenyt nem is olyan regen es leharaptak a fejem, hogy mit akarok menstruacio elott 10 nappal terhes lenni, be se agyazodhat a baba, stb. neked meg optimistan irnak. Szerintem barmikor terhes maradhat az ember, a ciklus elso vagy akar utolso napjan! Nekem jun.15-en kell, hogy megjojjon, de remelem nem, mert mar nagyon szeretnenk babucit!!! Sok sikert, drukkolok neked!
2008. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen az eddigi válaszokat,és én is szoritok mindenkinek aki babát szeretne:)
2008. jún. 4. 14:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. A tünetek tényleg babára utalnak, 2 nap múlva teszteljj reggeli első vizeletből és meglátod!
2008. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az 5ik valaszolo vagyok: Csinaltal tesztet? Ha igen, akkor mi az eredmeny? Nekem meg mindig nem jott meg, meg varok par napot, nem merek tesztelni. Majd vasarnap, akkor mar 1 hetet fog kesni...remelem...
2008. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!