Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » írnátok lányok? Mindenki...

írnátok lányok? Mindenki írjon nekem aki clostit szed v szedett!

Figyelt kérdés
tapasztalatok érdekelnének!volt e mellékhatása a clostonak?ha igen mi?milyen lett a folyásotok tőle?hogy alakult a ciklusotok?rövidítette e v hosszabította?sikerült tőle a baba?hány hónap után?ne haragudjatok a sok kérdésért,de most fogom elkezdeni szedni,és minden tapasztalat érdekel ezzel kapcsolatban!
2009. szept. 3. 05:34
 1/10 A kérdező kommentje:
kihagytam 1-2 kérdést!:))barnáztatok előtte?ha összejött a baba,megmaradt?annyi rosszat hallottam róla!sokan elvetéltek tőle!hány babátok lett?köszönöm ha válaszoltok!
2009. szept. 3. 05:36
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én szedtem clostylt, de nekem igazából nem vált be. Nekem nem volt peteérésem és arra kaptam volna, hogy legyen de nekem nem használt. Két clostys hónap után kaptam két hónapig injekciót (gonal-f) ez segített.

29 hetes kismama

2009. szept. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat és gratulálok a babádhoz!további tapasztalatokat is várok!
2009. szept. 3. 07:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első Clostys hónapban sikerült a baba.

Mellékhatásként nekem homályos látás volt reggelente,amikor felkeltem kb.pár percig.(amig szedtem)

Voltam a 12.napon u.h.-n ott már egy érett tűszöm volt és

a 15.napon megrepedt,ja és mellette mértem a hőmet,így konkrétan tudtam mikor van peteérésem is.

24 hetes km

2009. szept. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a második clostis hónapom, de szerintem meg fog jönni, mert már barnázok.

Az elején annyit tapasztaltam, hogy a 14-ik napig nagyon cikk-cakkos lett a hőm. A hónap végén pedig szintén volt mellékhatása: mensi előtt napokig barnázok. A ciklusom 28-29 napos maradt, mint eddig.

2009. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem is volt kettő clostis honapom sajna nem vát be voltak szép nagy petécskék , de baba nem lett sajna !!! amit furcsának találtam ugy felvitte a hömet hogy csak na simán soha nem volt ennyi pé után !!! normál esteben csak max 37 , de clostitol 37,2 37,3 is lett persze aztán amikor megjött szépen esett pedig én reménykedtem!!! :(((
2009. szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
6hónapja szedem a clostyt,eleinte rossz volt a közérzetem,szinte minden hónap második felében fájt,feszült a mellem,ciklusomat kitolta 32napra,baba sehol.
2009. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát amint látom vannak jó és rossz tapasztalatok!hát remélem nekem beválik!nekem pé-m eddig is volt,csak sztem még stimulálni akar rajta az orvos!hormonjaim rendben!ezért is bízom benne h segíteni fog,mert olyan eget rengető problémám nincsen!
2009. szept. 3. 11:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben jártam mint te. Vezess mellé hőgőrbét és ovutesztet, hogy tudd mikor volt a tüszőrepedés és a peteérés. Nekem a dokim még azt is javasolta, hogy legyünk együtt minden nap egyszer a ciklus 12-18 napjáig. És hát így sikerült a baba a 2. clostis hónapban.Most 8 hetes :) Drukkolok neked is. (ez mind 1 év próbálkozás után jött össze)
2009. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
görbét már nem vezetek mert már párszor átvert,ovu tesztet meg soha nem használtam még de igazábol nincs is szükség ezekre mert rendszeresen együtt vunk!2 naponta v naponta!hát remélem h sikerül!köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. szept. 3. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!