Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostit mindenki 5 napig...

A Clostit mindenki 5 napig szedi 3*1 szemmel mint én? Mikor van ennek valami hatása?

Figyelt kérdés
Azaz ugy értem mikor kezdődik a peteérés folyamata closti alatt. ŰHa 2 naponta együttvagyunk akkor ugy nincs kihagyva 1 nap sem ugye?
2009. jún. 6. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp 5 napig kell szedni igen! én az első hónapban csak napi egyet szedtem, mégis terhes lettem rögtön ráadásul ikrekkel :)

Az első hónapban szerintem egy szemet kell szedni, bár ha a dokid mást mondott akkor hallgass inkább rá. egyébként az is változó kinek mikor lesz PÉ-e tőle. Nekem pl. nem a 14. napon volt hanem a 16. érdemes a ciklus közepén minden második nap szexelnetek! De csak akkor ha a doki megállapította, UH-n a 12. nap környékén, hogy nem ért meg több petéd, mert többes ikerterhesség lehet a vége. 2 babával még lehet bírni elmegy no de 2 v. 4-el...:)Sok sikert!!!

2009. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem a dokim nem mondta azt h mennem kellene valamilyen ultrahangra is
2009. jún. 6. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is 5 napig kellett szednem a 3. naptól kezdve napi kettőt. Így 3 tüsző érett, a 10. napi uh mutatta ki, a 12. napon kellett mennem inszemre. Mindenkire másképp hat a closti, nekem előrébb hozta a peteérést de olvastam itt, hogy valakinek egyáltalán nem érett. Ha nincs ultrahangos követés, azt javaslom hogy gyorsan váltsál doki, mert még baj lehet belőle. Nem csak ikerterhesség, hanem túlstimulálás is akár. Így meg aztán egyáltalán nem is fogod tudni, hogy mikor van a tüszőrepedésed, csak ha nem veszel ovu tesztet. 1 éve én is egy ilyen "nemtörődöm" dokinál voltam, szerencsére nem lett baj belőle, de sajnos baba sem. Azóta jobb kezekbe kerültem. Sok sikert, és figyeld magad, ha már az orvos nem teszi!
2009. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felírt 3x1 szemet és nem kell menned uh-ra???? Az szép!! Szerintem a 3x1 elég nagy dozis, pláne, ha az első clostis hónapod. (a kérdésedből ez derül ki). Nekem a második hónapom, de mindkettőben az 5-ik naptól 2x1 szemet kellett szednem.
2009. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem elsö closty kurám volt napi 2*1 et kellett szednem menszesz 3.napjátol.ciklus 9.napján voltam akkor jobb oldalt látott 4 tüszött baloldalt 2 tüszött megfeleleö méretben de többször nem kellett mennem ultrahangra.mivel márciusban volt egy terhességem de 7 hetesen fel szivodott a baba de ott 5hetesen volt barnázásom is kicsi. irt fel akkor is utrogeston kupot napi 2 szemet de sajan nem használt. most voltam dokinál másfél hete megint ir fel utrogestont ne hogy naj legyen jövöhét hétvégén kell mennem hüvelyultrahangra kivi leszek nincs e iker terhességem mmivel hogy 6 tüszöm volt ki tudja mennyi repedt meg.
2009. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok!

hagyd ott a p..ba a nődokid, bocsi, hogy így beszélek! Ez frankón nem normális, az a minimum, hogy UHra kell menned, mert mint írtam ha sok tüsződ érik meg akkor többes ikerterhességed lehet! szóval ha elkezded szedni véletlenül se hagyd ki az UHt és válassz olyan dokit aki visszahív!!!

2009. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!