Megtartsuk vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!18 éves lány vagyok.Utolsó menstruációm jan.13-án jött még és tegnap előtt (26-án) a barátomma(20) szeretkeztünk és kiszakadt az óvszer,amit nem vettünk észre.Utána számoltam és pont 26-27-én volt peteérésem,vagyis elég nagy a valószínűsége hogy teherbe estem.Szívünk szerint megtartanánk,de nekem még május-júniusba érettségi :( A barátomnak van munkája,bár szerinte ez kevés ahoz hogy egy gyermeket eltatsunk.Egyenlőre még csak szülöknél tudnánk lakni és beszállni a költségekbe.Ha most van ez a baba és el kell hogy vetessem...a szívem szakadna meg érte.Segítsetek :(
2013. jan. 28. 13:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Azonnal 72 órás tabletta!!!! Bár ahogy olvasgatom, te már eldöntötted, h megtartod, márha lesz kit.......
2013. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

15-16 évesen mindig fiatalon szerettem volna anya lenni.Most hogy eljött az érettségi éve,teljesen megváltozott a véleményem.A gyerekeket mindig is imádtam,ha már az utcán megláttam egy aranyos babát még a szívem is összeszorult :)

Ma leülünk én,a párom és az anyukája és tisztázunk 1-2 dolgot.Febr.10-én kellene megjönnie.Ha nem jön meg akkor 10-én reggel megcsinálhatom a tesztet vagy várjak még 2-3 napot?

2013. jan. 28. 13:56
 13/27 A kérdező kommentje:
Most lehet hogy nagy butaságot fogok kérdezni.A párommal mindenképp együtt szeretnénk megnézni a teszteredményt.Az úgy nem jó hogy a reggeli vizeletemet majd elteszem és csak este 6 körül csinálom meg a tesztet?
2013. jan. 28. 14:12
 14/27 Golan Trevize ***** válasza:
Szerintem nem jó, de szerintem nem csak reggel lehet tesztelni, mi legalábbis este csináltuk a tesztet.
2013. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Reggeliből akarok.Biztosabbnak tartom.
2013. jan. 28. 14:22
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ennyire előre rohanni. Még egyáltalán nem biztos, hogy terhes leszel, hiába az időzítés. Persze jó esélyed van rá, ez tény. A másik, hogyha már ennyire biztosra veszed a dolgot, miért nem mentél egyből eseményutánit feliratni? Azért jobb, mint egy abortusz, és jobb mint idejekorán a semmire gyereket vállalni.
2013. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ezt te már eldöntötted, ahogy látom, csak megerősítésre vársz. Ne éld bele magad, amíg nem pozitív a teszt, védekezés nélkül jó időben kb 20% esélyed van.
2013. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ne tartogtasd szerintem estig a pisid. Csináld meg egyedül és a tesztet megmutatod a barátodnak.
2013. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam,mivel 10.én kellene megjönnie,9-én reggel(szombaton)csinálok egy tesztet.Lehet még ki sem fogja mutatni,de ha nem jön meg akkor 13-14körül is csinálok egyet.
2013. jan. 28. 22:06
 20/27 A kérdező kommentje:
Na,elvileg ma kellene megjönnie.Eddig még semmi,de szerintem tuti megjön.Cicim fáj és megnagyobbodott + has szúrka.Így szokott lenni mielőtt megjön is.
2013. febr. 10. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!